دوره آموزش رایگان سئو سایت ۲۰۱۹ به صورت تخصصی

همچنین برای عزیزانی که این سوال را از خود میپرسند که به چه روشی میزان بازدید روزانه از سایت، رتبه و موارد مشابه را در مبحث ماتریس محتوا مورد بررسی قرار دهند، ابزارهای بسیار زیادی در گوگل برای انجام این پروسه وجود دارد که یکی از بهترین و ساده ابزاری که در رابطه با این کار میتوان استفاده کرد، google trend میباشد.

آموزش سئو ابزار وردپرس

کاربران ممکن است ویدئوی شما را لایک کنند و یا کامنتی بگذارند که این موضوع به کیفیت و نوع ویدئوی شما بستگی دارد. اما هنوز هم کارهای دیگری وجود دارد که می توانید سایت خود را در موتورهای جستجو و شبکه های رسانه های اجتماعی قابل دیده شدن کنید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

چگونه سایتهای دزد محتوا یا Scraper را به گوگل معرفی کنیم؟ اگر نیاز به امکانات و طراحی خاص برای وب سایت خود دارید که قالب های آماده وردپرس ندارند، قالب نویسی و سفارشی سازی قالب آماده شما را، با بهترین کیفیت و هزینه انجام می دهیم.

در صورتی که بودجه بالایی ندارید، سایتی با استفاده از قالبهای آماده برای شما طراحی میکنیم و بیشتر نظرات شما در ظاهر و امکانات را پیادهسازی می کنیم.در صورتی که نیاز به امکانات خاص و یا طراحی اختصاصی دارید که قابلیت پیادهسازی با قالبهای آماده را ندارد، برای شما سایت اختصاصی با وردپرس یا سایر زبانهای برنامهنویسی طراحی میکنیم.

محتوای شما را بعد از ایجاد با سرعت اطلاع رسانی می کنند که این بزرگترین مزیت وردپرس است ، چه بهتر که این ابزار مفید و با دانش اصول بهینه سازی بتوانیم با نیروی بیشتری به سمت قله موتورهای جستجو حرکت کنیم.

دانلود کتاب سئو

و تنها مرحله باقیمانده برای افزایش سئوی سایت وردپرسی شما، تولید محتوای مناسب با کلمات کلیدی مناسب جهت ثبت در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است.در این مطلب قصد داریم با یک افزونه سئوی وردپرس با نام Yoast SEO بیشتر آشنا شویم.

سئوی وردپرس با Yoast SEO مشاور سئو چیست؟ برخی مقالههای وب سایت Hacking Tutorial شامل آموزش نحوه دور زدن AppLocker ویندوز، هک کردن گوشی هوشمند، آشنایی با ابزارهای آنلاین هک و معرفی کتابخانهها و ابزارهای مفید برای هکرها هستند.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

۲. آیا نصب افزونه وردپرس برای سئو کردن سایت کافی است یا باید با فردی خبره نیز صحبت کنیم؟

آموزش سئو مثنا سئو

3 – اگر با خطای ( Avoid URL redirects ) مواجه شدید ینی باید از ریدایرکت کردن این صفحه انجام ندهید . نکتهکنکوری: هیچگاه محتوای خاصیت Alt و تگ را بهشکل یکسان قرار ندهید.

برای دستیابی به بهترین روش ها ، پیکربندی دستی سایت خود را متوقف کنید. در مرحله بعد به سراغ فشرده سازی تصاویر PNG رفتیم تا ببینم کدام افزونه عملکرد بهتری دارد.

آموزش سئو در وردپرس

برای سئوی سایت های وردپرسی افزونه های متعددی وجود دارد که در بین تمامی آن ها دو افزونه ی Yoast SEO و all in one pack مشهور تر هستند و شما می توانید در کنار رعایت سایر نکات به آن ها نیز توجه کرده و از آن ها استفاده کنید.

۱. آیا وردپرس به صورت خودکار برای موتورهای جستجو بهینه شده (بدون نیاز به کار اضافی از طرف من) آیا این موضوع واقعیت دارد؟ با توجه به درخواست متعدد بازدیدکنندگان سایت و مشتریان ما، بخش آموزش در وب سایت را راه اندازی نموده و دورههایی را طراحی نمودیم.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

با همین موارد بهینه سازی های چند میلیون تومانی را انجام می دهیم!

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *