دوره آموزش سئو حرفه ای حضوری خصوصی و آنلاین – مثناسئو

بعد از این که با روشهای مؤثر در رتبهبندی موتورهای جستجو آشنا شدید، زمان آن رسیده است که با ابزارهایی آشنا شوید که به کمک انها بتوانید در هر زمانی وبسایت خود را تحلیل و آنالیز کنید.

آموزش سئو در وردپرس

ساده است: گوگل می خواهد 100٪ مطمئن شود که می توان به محتوای نتایج جستجو اعتماد کرد. برای بهینهسازی محتوای متنی باید نکات زیر را رعایت کنید. امکان تعیین محتوای شاخص یا Cornerstone فعال است.

سوشیال سیگنال یا سیگنال اجتماعی یکی از مباحث بسیار مهم در سئو است. یا مثلا صفحه یک مقاله آموزشی در مورد خرید رایانه؟

آموزش سئو فرادرس

هر صفحه از سایت شما باید دارای عنوان اصلی باشد. بنابراین مهمترین تگ عنوان سایت، همان تگ h1 است که بهتر است در هر صفحه از سایت حداکثر یکبار استفاده شود.

آموزش کامل سئو

این یکی از مهمترین اصول سئو در تولید محتوا محسوب میشود. یکی از مهمترین تگهای html در سئو، تگهای عنوان هستند.

در هر ماه قادر به کم کردن حجم 100 تصویر خواهید بود و یکی از مزیتهای افزونه هم اینه که تصاویر بهینه شده و تصاویر اصلی در پوشههای جدا نگهداری میشوند.

۷- تصویر و ویدیو اضافه کنید. مناسب ترین قیمت بازار را امروز خریداری کنید. بر اساس این واکنش مساعد بازار ، آنها تصمیم گرفتند كه دور دیگری از تأمین مالی را امتحان كنند و یك میلیون دلار بودجه سرمایه گذاری را تا آگوست جمع كنند.

شما دیگر حواستان به بیلبوردهای تبلیغاتی هست چون به آن نیاز دارید و در بین آنها به دنبال چیزی میگردید که مشکلتان را حل کند. هر کدام از پستها یک موضوع خاص را پوشش دهند و با دستهبندی آنها فصلهای سایت شکل بگیرند.

برای جلوگیری از اسپمرها پیشنهاد می کنیم حتما این افزونه را فعال کنید. پیشنهاد داغ مدیران وردپرس استفاده از این افزونه است تا علاوه بر بهبود رتبه وبسایت در گوگل، مطالب خود را از نظر سئو و خوانایی بهینه کنید.

آموزش سئو در Html

شما عزیزان میتوانید کتاب سئو محتوا از حمید طهماسبی را از این لینک مشاهده و در صورت نیاز دانلود کنید.

آموزش سئو در اصفهان

این افزونه به صورت اتوماتیک حجم تصاویر را کم میکند، تنها ایراد این افزونه این است که تصاویر با حجم بیش از 5 مگابایت بهینه سازی سایت را بهینه نمیکند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *