دوره آموزش سئو وردپرس به صورت کامل – برنامه نویس ها

لینک های داخلی می توانند شامل کلمات کلیدی باشند و جریمه ای برای این کار وجود نخواهد داشت. طی این فرآیند بعد از بررسی سئو سایت شما و بک لینک های فعلی آن، یکی از بسته های بک لینک مناسب وضعیت سایت، در اختیارتان قرار میگیرد.

آموزش سئو سایت

همچنین، این کار به شما امکان می دهد به طور مداوم جایگاه وب سایت خود را در نتایج این موتورهای جستجو بررسی کنید. سئو و بهینه سازی سایت باعث ظاهر شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو شده و به رونق کسب و کارها کمک بزرگی خواهد کرد.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

در واقع این بخش از نرم افزار دقیقا برای بهینه سازی و ذخیره سازی تصاویر وب تدارک دیده شده است. بیشتر از نیمی از پروژه های سئو فروشگاه اینترنتی که در فرین آکادمی میگیریم؛ به صورت پیش فرض مشکل هدف گذاری اشتباه کلمات کلیدی دارند و صاحبان آنها هزینه زیادی را صرفا به خاطر همین مشکل در بهینه سازی سایتشان به باد داده اند.

آموزش سيويل تري دي

تولید محتوا سئو شده برای سایت یکی از مهم ترین بخش های جذب کاربر جدید و نگهداری مشتریان قدیمی است ، محتوای بهینه سازی شده به عنوان موتور جذب کاربر عمل خواهد کرد.

آموزش سئو در یوتیوب

تکنیک دیگر در سئوی کلاه سیاه استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در محتوای سایت است. در حال حاضر این اقام هر چند از طریق برخی از طراحان سایت انجام می شود اما از سمت گوگل به عنوان سئوی کلاه مشکی شناخته می شود.

برای درک بهتر سئوی کلاه سیاه یک مثال میزنیم: طبق قوانین راهنمایی و رانندگی شما می بایست در پشت چراغ قرمز در سر چهارراه بایستید. در این تکنیک طراح سایت کلمات کلیدی را در سورس کد سایت قرار میدهد.

آموزش سئو فرادرس

هرچند این روش قبلا خیلی کاربردی بود، اما در حال حاضر هیچ کاربردی ندارد و باعث جریمه سایت از سمت گوگل می شود. یکی از روش های مرسوم سئو سایت کلاه سیاه که در حال حاضر نیز انجام می شود، خرید بک لینک است.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

شما خلاف کرده اید و حال می بایست جریمه شوید و حتی ممکن است خودرو شما تا مدتی توقیف شود!

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

نکته مهم اینجاست که ربات گوگل مدتی است این سایت ها را شناسایی کرده است و بک لینک هایی که از این سایت ها به دیگر سایت ها داده می شود را جزء سئو کلاه سیاه قرار میدهد.

در ادامه نیز سرفصل هایی در باب سئو بیرون صفحه و سئو داخلی سایت وجود دارد.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

در واقع شما با کمک همین محتواست که خود و کسب و کارتان را به مخاطب معرفی می کنید. فقط موتورهای جستجو می توانند آن را مشاهده کنند. البته امروزه دیگر موتورهای جستجو متوجه این مطلب می شوند و سریعا سایت را جریمه می کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور SEO لطفا از سایت ما دیدن کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *