دوره آموزش سئو وردپرس – مقدماتی

اگر تگ عنوان طولانی باشد، با این افزونه سریعتر متوجه میشوید.

آموزش سئو سازی سایت

آیکون کوچک این افزونه که در کنار نوار آدرس قرار میگیرد، در صورت وجود مشکلاتی در صفحه، تغییر رنگ میدهد و به سرعت متوجه میشوید که مشکلی وجود دارد و باید بررسی و حل شود.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

به کاربر بردن اصول سئو در داخل صفحات خیلی مهم است و اگر به صورت کاملا اصولی به کار رود، باعث افزایش رتبه صفحه در گوگل می گردد و در نتیجه میزان و نرخ ورودی را بیشتر می کند.

آن ها در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در حال گشت و گذار در فضای اینترنت هستند و HTML صفحات را در دیتابیس­ های غول پیکر خود ذخیره می­کنند، به این عمل ایندکس کردن می­ گویند.

منظور ما از کلمه کلیدی اصلی، کلمه یا عبارتی است که بیشتر از همه خواهان رتبه گرفتن آن در نتایج سرچ گوگل هستیم.

گوگل تا چه حدی میتواند مطمئن باشد که صفحه درباره آن کلمه کلیدی خاص است؟ نه اینکه تمامی کلمه ها در تیتر حضور داشته باشند.

آموزش سئو در اصفهان

به عنوان مثال میتوانید یوزر ایجنتی بسازید که در نام آن GoogleBot موجود است و بررسی کنید که آیا دسترسی رباتها به عکسها و صفحات و آدرسهای خاص، مجاز و معمولی است یا خیر و موارد غیرمجاز را با این روش تست و بررسی کنید.

میتوانید تعدادی تب باز را با حفظ وضعیت موجود به صورت یک پروژه ذخیره کنید و در صورت نیاز، در مجالی دیگر سریعاً مجموعه تبهای فعلی را مجدداً باز کنید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

در این افزونه میتوانید علاوه بر استفاده از موارد موجود و اصلی، User-Agent دلخواه بسازید و وضعیت سایت را به کمک یوزر-ایجنتهای کاستم، تست کنید.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

دوره سئو هم برای افزایش بازدید سایت، افزایش فروش و قرار گرفتن در نتایج گوگل هستش که بعد از راه اندازی سایت نیاز بسیاری از کسبوکارهاست.

آموزش سيويل تري دي

چرا احمد اردیبهشت فرد مناسبی برای آموزش سئو است؟ سرویس Tag Assistant گوگل به خصوص برای کسانی که از Google Tag Manager استفاده میکنند، بسیار مفید و کاربردی است.

قابلیت مفید دیگری که در مرورگر قوست بروزر پیشبینی شده، Tasks یا وظایف نام دارد.

در دوره آموزش سئو وردپرس به صورت مقدماتی روی تنظیمات پایه ای و سناریوهای استفاده از سئو در وردپرس تمرکز می کنیم. مثلا یک سایت عمومی و تفریحی با بازدید روزانه 20 هزار نفر رتبه 2000 الکسا در ایران است ولی یک سایت تخصصی در حوزه سئو یا بازاریابی دیجیتال با کمتر از 2000 بازدیدکننده در روز میتواند به رتبه زیر 1000 ایران برسد.

آموزش کامل سئو

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تنها برخی از تکنیک های سئو کلاه سفید یا به اصطلاح White Hat Seo می باشند. میتوانید آن را در گوشهی دلخواهی از صفحه قرار دهید و متن قرمز گویای این است که عنوان صفحه چیست.

در این صورت، وب سایت میزبان درصدی از پروژه را به صورت توافقی دریافت می کند و شما صاحب پروژه سئو می شوید. این سرقت ادبی است و ما به شدت با آن مخالف هستیم.

و این مرورگر یکی از مروگرهای محبوب میان توسعه دهندگان وب است. یکی از مهمترین تگهای صفحه در مقال سئو، تگ عنوان یا Title است. یکی از پلاگینها یا به زبان دیگر، افزونههای قدیمی که طراحان وب و وبمسترها و سئوکاران استفاده میکنند، SEO Quake نام دارد.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *