دوره رایگان آموزش سئو مبتدی – آکادمی آموزش سئو سفینه

از آنجا که سئو یک تخصص و دانش است ، مانند هر علم دیگری با یادگیری آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم می توانید کسب درآمد و سود بسیار بالایی داشته باشید. به زبان ساده به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که سبب افزایش رتبه سایت شما و در نتیجه نمایش سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و .. میگردد. برای افزایش اعتبار و پیوند با منابع، به دیگر وبسایتهای با کیفیت نیز لینکهای (پیوند) خارجی مرتبط بدهید. در بسیاری از آموزشهای ارائه شده در سطح وب با وجود ادعای متخصص بودن در امر سئو تنها بر افزایش تعداد بک لینک تاکید شده است و هیچ توجهی به کیفیت لینک بیلدینگ و نتایج فاجعه بار لینک سازی بیهوده نشده است. کاملترین آموزش لینک سازی وب سایت در سطح ایران برای شما عزیزان تهیه شده است که مطابق با آخرین تغییرات اصول و قواعد در سال 2019 میباشد. بهتر است از همان کلمات کلیدی به صورت متناوب در متن لینک ها استفاده نمایید و هرگز از یک کلمه در سطح گسترده برای این مشاور سئو کار استفاده نکنید. وقتی ربات های موتورهای جستجویی مثل گوگل وارد سایت شما می شوند ، مثل یک آدم بسیار دقیق و فضول به تمام بخش های سایت شما و حتی سایت ها و صفحاتی که شما به آنها لینک داده اید میروند و سایت شما را زیر و رو می کنند.

Seo سئو 2019

در این قسمت از شما خواسته میشود تا مقالات مربوط به افزونه Yoast Seo را مطالعه کنید که تماماً به زبان انگلیسی هستند و به شما پیشنهاد عضویت در خبرنامه و سایت یواست سئو داده میشود. ایجاد لینک همواره یکی از فاکتورهای مهم و مورد توجه برای موتورهای جستجو همچون گوگل بوده است که تاثیر این عمل را میتوان در تغییرات حاصل از ارائه الگوریتمهای متنوع گوگل مشاهده کرد، بنابراین باید لینک سازی را به عنوان عامل مهمی در رشد و توسعه سئو سایت در نظر داشت. همزمان با ارائه اولین الگوریتمهای گوگل برای رتبه بندی سایتها تا کنون که تعداد و تنوع الگوریتمها بیشتر شده است همواره لینک بیلدینگ از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بوده است. ریفرینگ دامینها: به سایتهایی گفته میشود که به سایت ما لینک دادهاند؛ هر چه تعداد ریفرینگ دامینها بیشتر باشد، شرایط بهتری برای اعتبار سایت ما نزد گوگل، به وجود خواهد آمد. قبل از اینکه به ارائه توضیحاتی حول دوره لینک سازی حرفهای بپردازیم، پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با این مفهوم به مطالعه مطلب لینک بیلدینگ چیست؟

کتاب آموزش Seo

سالها قبل برای خلق یک سایت ساده باید هزاران کد تخصصی نوشته می­شد. شنیدهها و دیدهها همواره حاکی از این بوده که افرادی بدون داشتن اطلاع دقیق از نحوه لینک سازی برای سایت و اصول و قواعد لازم برای انجام این کار، به دنبال ایجاد تغییری مثبت دست به انجام اعمالی زدهاند که نه تنها سبب نشده رشد مثبتی داشته باشند بلکه موجب افت جایگاه آنها و در برخی موارد حذف کامل نتایج آنها در گوگل شود. لینک بیلدینگ مجموعهای از فرآیندهایی است که میتواند به عنوان عاملی برای افت و پنالتی شدن سایت و یا نه رشد و ترقی سایت در نظر گرفته شود. دوره جامع لینک سازی یا همان Link Building ارائه شده در این بخش از سایت آموزش سئو آکادمی 98 تمامی نیازهای شما در رابطه با سوالات و ابهامات لینک سازی سئو خارجی و داخلی را برطرف میکند. همون سئو کلاه سیاه هست که در اون به قوانین موتورهای جستجو توجهی نمیکنیم و سعی میکنیم با گول زدن و فریب دادن این قوانین، سایت خودمون رو به رتبه دلخواهمون برسونیم.

دوره آموزش Seo

بعد از گذشت چند ساعت ، شما قادر خواهید بود تا آمارهایی در مورد وب سایت خود ببینید . یکی دیگر از نکات ضروری برای نوشتن محتوا، افزودن لینک سایر پستها و صفحههای منتشر شدهی داخلی موجود در سایتتان به عبارات مرتبط در یک پست است. وقتی پستتان را منتشر کردید با اجرای چک کنندهی سئو صفحه وبسایت الکسا، از عدم ارتکاب هرگونه اشتباه در مراحل بهینه سازی محتوا در وبسایت مطمئن شوید. درباره توضیحات متا صحبت کردیم که توصیف دقیقی از محتوا سایت شما میکنند. همچنین، باید کلیدواژه اصلی را در توضیحات متا نیز قرار دهید. توضیحات متا باید منحصر به فرد و کمتر از ۳۲۰ کاراکتر باشد. به منظور اجتناب از بروز مشکلات مربوط به تگ عنوان تکراری که ممکن است به سئو سایتتان آسیب بزند، مطمئن شوید عنوان صفحههایتان عبارت یا کلمهای منحصر به فرد باشد. کلیدواژه اصلی را با اشاراتی به عبارت هدف، در ابتدا و انتهای نسخهی متنی قرار دهید. غافل از اینکه تعداد بک لینکهای ایجاد شده اصلا و اصلا مهم نیست بلکه کیفیت لینک سازی در درجه اول حائز اهمیت است. از دید گوگل بک لینک های با کیفیت می توانند دلیلی برای رتبه بهتر یک سایت در نتایج جستجو باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *