دوره ی آموزش سئو سایت وردپرسی در فسا مبتدی تا پیشرفته

امروزه به یک تخصصی تبدیل شده است و اگر نگران آینده شغلی خود هستید میتوانید وردپرس را آموخته و با این سیستم مدیریت محتوا برای شرکت های طراحی سایت پروژه انجام دهید. سئو میتواند بسیار تخصصی باشد، اما نباید اینطور باشد! هر دو نسخه این پلاگین زمانی که نصب میشوند، یک باکس آنالیزی را به ما نشان میدهدند، که ما میتوانیم کلمه کلیدی موردنظر خودمان را در آن وارد کنیم و آن صفحه از وبسایت را با این کلمه کلیدی آنالیز کنیم، که این کار اصلی یواست سئو است و در جلسات بعدی همین دوره آموزشی رایگان برای شما تمامی این موارد کاملاً توضیح داده خواهد شد. در نسخه حرفهای یا همان پریمیوم یواست سئو، این قابلیت را دارید که کلمه کلیدی هممعنا را وارد کنید، تا پست شما با کلمه کلیدی هممعنا هم آنالیز شود و نتیجه آنالیز را به شما بگوید، که اگر روزی یکی از کاربران شما در گوگل مثلاً کلمه ماشین را جستجو کرد، آن صفحه از وبسایت شما نیز در نتایج گوگل نمایش داده شود. خب بعد از توضیح اینکه Yoast SEO چیست بریم سراغ اینکه یواست سئو پریمیوم چهکاری میتواند برای ما انجام دهد تا سایت ما در گوگل در نتایج بهتری نمایش داده شود.

آموزش سئو فرادرس

خب این سؤال پیش میآید که، پس یواست سئو چهکاری برای ما انجام میدهدد؟ این که ما در ابتدا یک سایت خوب داشته باشیم، محتوای قوی در اون کار کنیم، سرعت اون رو به طور خیلی خوب بهبود ببخشیم و خلاصه روش فعالیت بکنیم و در کنار این که ما این موارد رو انجام دادیم به سمتی بریم که لینک سازی رو هم انجام بدیم و یواش یواش لینک سازی رو پیش ببریم و از تکنیک های کلاه سیاه هم استفاده بکنیم. در وب سایت های قدیمی، در صورت نیاز به اضافه کردن یک قابلیت هر چند کوچک، میبایست از ابتدا برنامه نویسی انجام میدادیم، اما وردپرس و اغلب سیستم های مدیریت محتوای متن باز ساختاری ماژولار دارند، به این شیوه که میتوانند همچون ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و دیگر پلتفرم ها، بر رویشان نرم افزارهایی نصب کرد و به قابلیت هایشان افزود. یکی از بهترین افزونه ها برای وردپرس Yoast SEO است که با استفاده از امکانات آن می توانید محتوا خود را بهینه سازی کنید.

در کل سئو سایت به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است که حاصل آن باعث افزایش رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو میگردد و این یعنی تعداد بازدیدکنندههای سایت ما بالاتر میرود ولی به معنی فروش بیشتر نیست! در دوره جامع آموزش سئو، شما یاد می گیرید که چگونه برای مدت زمان بسیار طولانی، رنک وب سایت خود را در بالاترین حد ممکن، نگه دارید. البته بازهم تأکید میکنیم که اگر از روش درست انجام شود؛ خیلی از دوستان هستند که بک لینکهایی را به تعداد بسیار زیاد میخرند و بعد از یک مدت سایت آنها برای همیشود از گوگل محو میشود. یه فرصت تکرارنشدنی دارید چون دوره 480 هزارتومانی ما به مدت محدود برای شما ارزون حساب میشه … بهینه سازی برای موتور جستجو یا سئو به معنای ساده تر یعنی ساخت یک وب سایت با کدها و فرمت های بهینه شده که کار موتور جستجو را برای پیدا کردن وب سایت شما آسان می کند . البته Google Adwords نیز همیشود بررسی میکند و بعد آگهیها را منتشر میکند، تا کیفیت، نتایج خودش را برای همیشود حفظ کند و هیچوقت کیفیت نتایج خودش را از دست ندهد. حالا در کنار همه اینها، گوگل یک سری هزینهها برای تبلیغات کلیکی یا همان Google Adwords دریافت میکند.

اما کاربرد سئو در این سایتها چیه؟ درواقع هدف و مأموریت اصلی گوگل این است همیشود نتایج بهتری به کاربر ارائه دهد. اما خب یک زمانی کاربر شما در گوگل کلمه ماشین را جستجو میکند، خب آن زمان چه اتفاقی میافتد؟ کلمه سئو در واقع فارسی شده کلمه انگلیسی SEO هست. گوگل هر روزه 63000 هزار جستجو در ثانیه دریافت می کند. فرض کنید فردی به دنبال خرید لپ تاپ است و به فروشگاه اینترنتی فروش لپ تاپ مراجعه می کند. پس گوگل به این روش کار میکند و سعی دارد همیشود بهترین نتیجه ممکن را به کاربر نشان دهد، تا کاربر دفعه بعد نیز از گوگل برای رسیدن به نتایج جستجوهای خود استفاده کند. ازنظر خیلی از دوستان بهترین پلاگین وردپرس یواست سئو پریمیوم است و میگویند اگر شما این افزونه را نصب کنید، نتیجه کاملاً خوبی در گوگل خواهید داشت، این حرف کاملاً اشتباه است، چراکه اگر قرار باشد بیش از 60 هزار وبسایتی که الآن در ایران با وردپرس راهاندازی شده، بخواهند از این پلاگین استفاده کنند و درنتیجه یا صفحه اول گوگل باشند، مسلماً گوگل باید 60 هزار نتیجه در صفحه اول خود نشان دهد که این غیرممکن است! یواست سئو پریمیوم که نسخه حرفهای آن است، پلاگینی است که امکانات بسیار بیشتری دارد، در اینجا لیستی از امکانات این افزونه برای شما معرفی میکنیم و این تصمیم با شماست که ببینید از کدام نسخه یواست سئو استفاده کنید.

یادگیری سئو وردپرس

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *