راهنمای کامل بهینه سازی تصاویر برای سئو وب سایت – سیویل پی سی

همانطور که میدانید نقشه سایت اهمیت بسیار زیادی دارد و ثبت آن برای سئو خیلی مهم است. اصول سئو و رتبهبندی سایت شامل فاکتورهای زیادی میشود و میتوان گفت نام دامنه در انتهای لیست این فاکتورها جای دارد.

آموزش سئو سایت وردپرس

لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. تصویر بندانگشتی در دیده شدن ویدئو، تاثیر بسزایی دارد و پیشنهاد میکنیم حتما یک تصویر بندانگشتی مناسب ساخته و استفاده کنید.

بعد از اینکه گام های اول تا ششم را برداشتید سایت خود را برای موتورهای جستجوی مطرح مثل: گوگل، بینگ معرفی و ثبت کنید. اگر تا وقتی بزرگ میشه، مثلا یه حجمی مشخصی به خودش میگیره این عکس، ۱۴۰۰.۱۶۰۰.۱۲۰۰ پیکسل، اینو در مبدا یعنی با فتوشاپ کامپیوترتون resize کنید، هم از نظر سایز هم از نظر حجم فایل رو optimize بکنید و بعد آپلود کنید.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، سایز و حجم تصاویر متفاوت از هم هستند. حتی الگوریتمهای گوگل هم تغییر کردهاند و علاوه بر عکسها، ویدیوها را نیز شناسایی میکنند.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

مخاطبان هدف همه جا مهم هستند؛ چراکه باید ببینید چه ذائقهای دارند، روی چه پلتفرمهایی بیشتری آنلاین میشوند، چه نوع محتوایی را میپسندند و از چه دستگاهی برای تماشای ویدئو استفاده میکنند.

اما اگر می خواهید یک وبسایت با کلمات پر رقابت را سئو کنید، باید بگویم که نیاز به تمرین، آموزش و تحقیق خیلی بیشتری خواهید داشت. بهتر است در آپارات بارگذاری شوند زیرا هم هزینه هاستینگ شما را کاهش میدهند و هم شانس بیشتری برای دیده شدن خواهند داشت.

آموزش سئو در Html

عملا این کار فقط موجب شناخته شدن بیشتر نام شما و جذب درصد کمی از بازدیدکنندگان علاقه مند را به همراه خواهد داشت. میتوان گفت تولید و انتشار ویدئو یکی از تکنیک هایی حیاتی برای سئو 2018 است.

آموزش سئو فرادرس

در مقاله هایی که تا به حال خوانده اید معمولا مقاله هایی برای شما جذاب بوده اند که همیشه دارای عکس های متعدد و با کیفیت هستند.

حال شاید این سوال همچنان در ذهن شما باقی مانده باشد که سئو چیست و با انجام چه فعالیتهایی سایت بهینه میشود که در این مقاله به طور کامل به توضیح مبانی اولیه سئو میپردازیم.

آموزش سئو ابزار وردپرس

سئو میتواند شما را از دردسرهای رقابت خارج کند. همانطور که نرخ پرش در محتوای متنی اهمیت دارد، اگر بازدیدکنندهای از ویدیوی 15 دقیقهای شما یک دقیقه آن را تماشا کند و فایل را ببندد، گوگل متوجه میشود که محتوای شما خوب نبوده است.

همانطور که بهاشتراک گذاری مقالات و محتوای متنی در بسترهای مختلف تاثیر بسیار خوبی در سئو سایت و بهبود رتبه صفحات دارد، به اشتراک گذاری ویدئو در پلتفرمهای مختلف نظیر اینستاگرام، آپارات، لینکدین، یوتیوب و فیسبوک نیز میتواند سیگنالهای خوبی ایجاد کند.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

برای ایجاد این فایل به مقالهی نحوهی ایجاد sitemap مراجعه کنید. به همین دلیل بهینه بودن محتوا برای دستگاههای موبایل اهمیت بسیاری زیادی دارد. استفاده از عناوین جذاب اهمیت زیادی در سئو ویدئو دارد و علاوه بر آن باید عنوان فایل خود را در تگ H2 قرار دهید؛ چراکه هدینگها برای گوگل مهم است.

آموزش سئو وردپرس Pdf

قبل از اینکه شما بخواهید فوتبال کنید باید نرمش کنید! در مرحله بعدی برای محتوای خود یا صفحات از عنوان، توضیحات و هدینگ های جذاب استفاده کنید تا کاربر ترغیب به کلیک، ماندن و مشاهده محتوا شود.

هنگام آپلود ویدیو در شبکههای اجتماعی مختلف فراموش نکنید که یک کپش جذاب شامل کلمات کلیدی و هشتگهای اصولی برای آن در نظر بگیرید تا کاربران به تماشای آن ترغیب شوند.

پینترست چیست

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *