سئو سایت اصفهان سئو فروشگاه آنالیز Seo

ویرایشگر گروهی: در این بخش لیستی از تمامی برگهها و نوشتههای خود مشاهده میکنید که عنوان سئوی فعلی را در مقابل هر کدام نمایش داده و امکان تغییر آن را خواهید داشت که برای تسریع در روند تغییرات عنوانها در نظر گرفته شده است.

11 نکته مهم برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت

علاوه بر این، می توانید حداکثر اندازه برای آپلودهای اصلی خود تنظیم کنید تا تصاویر بزرگتر از اندازه، به طور خودکار تغییر اندازه شوند. این افزونه با ارائه راهنمایی ها ، پیشنهاد ها و راهکار های مناسب می تواند رتبه سئوی وب سایت شما در موتور های جستجو نظیر گوگل ، یاهو ، بینگ و..

در آموزش تولید محتوای میهن وردپرس علاوه بر تمامی موارد بالا به عناوینی مانند تولید محتوای صوتی، چگونگی استفاده از پرده سبز در تولید ویدئو، تولید محتوای گرافیکی برای سایت و اینستاگرام و بسیاری موارد متنوع دیگر که برای تولید یک محتوای باکیفیت به آن نیاز دارید بهصورت جامع و گسترده به شما آموزش داده مشاوره بهینه سازی وب سایت میشود.

بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

در ابتدای کار بیایید چند قانون تولید محتوا را با هم مرور کنیم. تقویم محتوا: اصل بازاریابی شبکههای اجتماعی روی تولید محتوا استوار است.

این صفحه مربوط به آدرس تمامی شبکههای اجتماعی است. برای مثال اگر میخواید این افزونه از آنتی اسپمر هانیپات و یا ادغام با ابزار آنالیز گوگل پشتیبانی کنه، میتونید نسخه پرو افزونه The SEO Framework رو تهیه کنید.

آموزش سئو مقدماتی

درونریزی و برون بری اطلاعات: به کمک این بخش میتوانید تنظیماتی که در سایر افزونههای سئو مانند HeadSpace2، All in One SEO و… برای دریافت نسخه حرفهای و کامل Yoast SEO نیز میتوانید به بیگ تم مراجعه کرده و آن را خریداری کنید.

Keyword synonyms: این قسمت به تازگی اضافه شده و میتوانید مترادف کلمه کلیدی خود را در این بخش وارد کرده و با کاما آن را جدا کنید.

بلکه باید به ارتباط بین کلمه با سایت خود هم دقت کنید. هرگز توضیحات بلند را کوتاه نکن: این گزینه هم مشخص می کند که اگه توضیحات طولانی بودند کوتاه نشوند.

پیوند های یکتا در وردپرس را از منوی تنظیمات و زیر منوی پیوند های یکتا می توان تغییر داد. این بخش تأثیر به سزایی در کسب امتیاز برای سئوی وردپرس دارد.

سئو سایت سئو یار با ارائه خدمات تخصصی بهینه سازی سایت و سئو فروشگاه اینترنتی به دنبال افزایش فروش و رونق کسب و کار مشتریان می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *