سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

ما برای انجام پروژه سئو صفر تا صد سایت شما را کاملا بررسی می کنیم برخی از این موارد قالب سایت , هاست , سرعت سایت , سورس سایت , محتوا , مشاور سئو سئو داخلی و خارجی و بسیاری موارد دیگر که با گفتن در این قسمت تمامی نخواهند داشت.

ابزار وردپرس سئو

البته اگر نخواهیم به این موارد توجه کنیم، میتوانیم اعلانها را رد کنیم. برای ویرایش دستی عنوان یا سرفصل محتوا و توضیحات متای سایتمان، می توانیم بر روی دکمه ویرایش قطعه (Edit snippet button) کلیک کنیم.

میموس

ویرایش این اطلاعات اهمیت زیادی دارد، زیرا در نتایج جستجوی ارگانیک گوگل نشان داده میشود و بر رتبه سایتمان تاثیر میگذارد.

در واقع این بخش مربوط به صفحات یا پستهایی است، که میخواهیم در موتورهای جستجو بالاترین رتبه را داشته باشند.

اول اینکه بخواهیم جلوی گوگل را از فهرست کردن این محتوای خاص بگیریم و به موتورهای جستجوگر اجازه ندهیم که آن را در نتایج جستجو نشان دهند.

یادگیری سئو وردپرس

• محتوا – این بخش به ارائه ویژگی های مهم برای محتوای متنی سایت پرداخته می شود (به عنوان مثال، عنوان، تعداد لینک، تعداد کلمه، وجود محتوای تکراری داخلی، و غیره).

پلاگین های وردپرس برنامه هایی هستند که به شما امکان اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت را بدون هیچ کدنویسی می دهند.

اینها کارهایی هستند که ممکن است، دلمان نخواهد هیچ کدام از نویسندههای وبلاگ به آنها دسترسی داشته باشند. دلیل این اتفاق آن است، که در وبلاگ تنها یک نویسنده وجود دارد و ما نویسندهای تعریف نکردهایم و باید بایگانی مقالههای نوشته شده کاملا با صفحه فهرست وبلاگ واقعی یکسان باشند.

سئو وردپرس همیار

با ابزار ریدایرکت هوشمند دانلود افزونه سئو یواست براحتی از شر خطای 404 خلاص شوید.

اگر شما هم در این فضا حضور دارید و میخواهید هر چه سریعتر به تعداد بازدید کنندگان مورد نظر خود برسید، باید روی سئو سایت خود کار کنید. در قسمت آنالیز قابلیت خوانایی و رسایی مقاله (Readability analysis Yoast SEO) نیز، متوجه میشویم که خوانایی محتوایی که ایجاد کردیم، تا چه اندازه برای کاربران سایت مناسب است.

سئو و وردپرس

مثلا، اگردر بخش آنالیز قابلیت خواندن (Readability analysis) را در جعبه متا Yoast SEO پیدا نکردیم، میتوانیم آن را از همینجا خاموش کنیم.

افزونه سئو وردپرس

همچنین از همینجا میتوانیم امنیت را برای نویسندگان فعال یا غیرفعال کنیم. این قسمت از برنامه خیلی مهم نیست، اما به ما اجازه می دهد، که به configuration wizard دسترسی پیدا کنیم و تعداد لینکهای داخلی را در پست خود بشماریم.

کنسول جستجوی گوگل قطعاً موضوعی است، که باید آن را در نهایت مورد بررسی قرار دهید، اما از ابتدا برای عملکرد Yoast SEO ضروری نیست. نتایج برای توسعه دهندگان و کاربران بسیار مهم است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *