سئو و بهینه سازی سایت

این تصویر میزان کلیکهای نتایج جستجو در گوگل است (منبع). در حد یک خط زیر تصویر را برای توصیف تصویر درج کنید.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

مهم ترین نکته در سئو محتوای طولانی این است که در ابتدای مطلب حتما لیست سرفصل های موجود در متن را درج کنید.

سرعت وب سایت نیز یک مسئله تکنیکال است و برای به دست آوردن نتایج خوب نیاز به ایجاد تغییر در وب سایت و زیرساخت های شما دارد. نکته مهم: هر تغییری که در این بخش انجام دهید روی عملکرد سایت و نمایش آن در گوگل و بینگ تاثیر مستقیم دارد و هنگام تغییرات باید مواظب باشید.

با گذر از اهمیت برندسازی مؤلفین و نویسندگان سایتتان ، داشتن ستونی مخصوص به هریک در صفحه اول سایت (مانند کاری که روزنامه نگاران انجام می دهند ) سبب می شود تا این افراد ملزم به ارائه مطلب جدیدی رأس زمان مقرر شوند ، پدیده ای که از یک سو به تقسیم کار میان جمله اعضای کارگروه تولید محتوا می شود و از سویی دیگر با ارائه مطالبی در قالب های مشخص – آن هم در بلند مدت – گوگل را وادار به باز کردن حساب ویژه ای روی نظم و دیسیپلین این تارنما و ارائه میدان وسیعتری برای خودنمایی به آن می کند .

در محتوای خود ، به صفحات دیگر وب سایت لینک دهید تا به کاربران کمک کنید درباره یک موضوع خاص اطلاعات بیشتری کسب کنند و همینطور خزنده های موتور جستجو صفحات بیشتری را بررسی و ایندکس کنند.

برای گرفتن بک لینک باید توجه کنید که استفاده میکس از لینک های فالو و نوفالو می تواند به طبیعی تر جلوه دادن لینک بیلدینگ شما کمک به سزایی کند.

آموزش سيويل تري دي

هزاران تفاوت بین سایتهایی که برای کاربر کار میکنند با آنهایی که برای موتورهای جستجو کار میکنند وجود دارد.

اشاره کردیم که هدف اصلی سئو محتوا ، تامین رضایت کاربر است اما به همان اندازه برآورده شدن اهداف شما به عنوان مالک سایت نیز اهمیت دارد. جستجوی ارگانیک یا ترافیک مستقیم از گوگل، بازدیدکنندگان زیادی را به سایت شما میکشاند و از این طریق شما را به درآمد و سود میرساند.

دوره آموزش سئو رایگان

با استفاده از این روشها تصاویر شما تا حد بسیار زیادی اختصاصی و یکتا خواهند مشاور سئو شد.

طی این سالها فاکتورهای بسیار زیادی معرفی شده اند که فکر می کنیم در رتبه بندی تاثیر گذار هستند، اما اگر بخواهیم رویکر اصلی موتورهای جست و جو را بررسی کنیم به سه پارامتر اصلی می رسیم.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

و سوما ، تعداد زیادی لینک خارجی استفاده نکنید زیرا بر اتوریتی صفحه تاثیر منفی می گذارد.

آموزش سئو فرادرس

البته کسانی که از این روش برای بهبود نتایج سایت خود استفاده می کنند باید مواظب باشند که گوگل متوجه اقدامات منفی و کلاه سیاه آنها نشود. هر کدام از مطالب منتشر شده در وب سایت باید به دنبال یک هدف مشخص باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *