شروع سئو گام به گام وردپرس با 10 ابزار سئو حرفهای (بهترین ها)

کار کردن با وبزی به سادگی درست کردن یک پازل است.

آموزش سئو وردپرس

اگر درک این موضوع باز هم برای شما دشوار و پیچیده است میتوانیم با شرح یک مثال درک این موضوع رو ساده تر کنیم. وقتی کلمه آژانس دیجیتال مارکتینگ رو در موتور گوگل جستجو کنید متوجه میشوید که گوگل در صفحه اول (حتی در صفحات دیگر)، 10 نتیجه ارگانیک (طبیعی) به شما نمایش میدهد (البته در بعضی از کلمات نتایجی هم با عنوان ادز Ads برای شما ظاهر میشود که مرتبط با سیستم تبلیغات گوگل یا همون Google Ads است) سایت راه دی ام در این کلمه جزو 10 نتیجه صفحه اول است پس در این شرایط اگر کسی این کلمه رو جستجو کند، احتمال ورود به سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام بالاست.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

درحالیکه بسیاری از متخصصان سئو چگونگی اندازهگیری آن را میدانند، اما تعداد کمی از آنها میدانند که چگونه میتوانند دستورالعملهای مربوطه را به تیم توسعه یا طراحی خود منتقل کنند تا در واقع سرعت بارگذاری سایت خود را بهبود ببخشند.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

ولی خوب، فهمیدن معنی و مفهوم سئو در بین این همه تعریف و توضیح که سایت های مختلف بیان کرده اند شاید کمی گیج کننده باشد و نتوانید معنی و مفهئم دقیق سئو رو متوجه شوید!

امروزه شرایط اقتصادی بسیار پیچیده شده و ما در باشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران ار ابتدا تصمیم گرفتیم تا شعار علم بدون مرز را به شعور تبدیل کنیم در همین راستا در تلاشیم تا با ارائه آموزش های حرفه ای و ارائه آن به صورت رایگان بتوانیم کمک کوچکی به این اکو سیستم کرده باشیم.

همانظور که بیان کردیم دوره سئو سایت فروشگاهی به صورت رایگان توسط باشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و سعی کردیم تمام نکات بهینه سازی سایت های فروشگاهی را به شما در این دوره جامع آموزش دهیم ولی نکاتی وجود دارد که اگر شما این موارد را رعایت کنید مطمئنا نتیجه بهتری از ذ این دوره خواهید گرفت.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

اگر دوره سئو سایت فروشگاهی را تا انتها دنبال کنید بی شک میتوانید با تمرین و تلاش سایت فروشگاهی خود را بهینه سازی کنید و در نهایت مشتریان بالقوه زیادی را جذب سایت خود کنید.

آموزش سئو اینستاگرام

نکته دوم: حتما نکاتی که در حین دوره با هم بررسی میکنیم را بر روی سایت خود پیاده سازی کنید چرا که تمرین کردن یکی از اصول اولیه یادگیری اصولی است.

آموزش سئو 2019

علاوه بر این، میخواهید مطمئن شوید که پس از جستجو در مورد کلمات کلیدی از آنها در مکانهای مختلفی استفاده کنید. این اتفاق زمانی ممکن میشود که شما بتوانید بر روی کلمات کلیدی مشخص و پر ترافیک رتبه بالایی در موتورهای جستجو کسب کنید.

در آپدیت سال 2018 گوگل مشخص شد که علاوه بر نام فایل تصویر محل و پوشه قرارگیری تصویر هم در سئو تصاویر سایت موثر است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از بهینه سازی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *