طراحی سایت بر اساس اصول سئو

بلکه باید همزمان چندین کلمهی کلیدی را در محتواها استفاده کنند تا بتوانند در نتایج جستجو رتبه بهتری کسب کنند. همانند سایر نرمافزارها، فشردهسازی فایل به معنای کاهش کیفیت ظاهری تصویر نیست بلکه تنها سایز را تغییر میدهد.

آموزش سئو اینستاگرام

با استفاده از این نرمافزار کیفیت تصاویر تغییری نمیکند و فقط سایز فایل موردنظر شما برای بهینهسازی سایت شما کاهش مییابد.

با استفاده از نرم افزار Caesium میتوانید تصاویر خود را تا ۹۰٪ بدون هیچ تغییری در کیفیت عکس فشرده کنید.همچنین میتوانید به طور همزمان چندین تصویر را فشردهسازی کنید و بلافاصله پس از اتمام آنها را ببینید.

آموزش سئو در وردپرس

شرکت گوگل زمان بسیار زیادی را صرف حصول اطمینان از سرعت مناسب وب سایت شما و عقب نبودن آن از سایر رقبا می کند. سرعت سایت بهعنوان یک فاکتور در رتبهبندی لحاظ میشود.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

گوگل به اخبار بروز و جذاب توجه میکند به طوری که با پرداختن به موضوعات محبوب در حوزه کاری خود رتبهتان را در گوگل بهبود میبخشید. پس باید کاری کنیم که گوگل درک کند لینکی که ساختهایم به صورت طبیعی توسط مدیر آن سایت بوده است.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

در نتیجه، اولین قدم برای اینکه یک صفحه از سایت را درک کنید، این است که هدف آن صفحه را شناسایی کنید (این متنی بود که گوگل در سال 2019 منتشر کرد).

این نرمافزار همچنین به شما اطلاع میدهد که برخی از فایلها نیازی به فشردهسازی ندارند. تنها تغییر اساسی که باید در این سال حواستان به آن باشد، این است که مطمعن شوید سایت شما به https منتقل شده است.

اگر قصد تغیر فرمت و سفارشیسازی آن رادارید، کافی است روی علامت سؤال کنار هر فیلد کلیک کنید تا متغیرهای مجاز آن برای شما نمایش داده شود. اگر در نوشتن چنین تیترهایی از کلمات قدرتمند و تاثیرگذار استفاده کنید، شانس کلیک تیتر را تا ۱۱ درصد افزایش میدهید.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

یکی از مشکلات این نرمافزار این است که فایل اصلی را پس از فشردهسازی پاک میکند و امکان برگرداندن تغییرات وجود بهینه سازی سایت ندارد.

آموزش سئو یوتیوب

نرم افزار بعدی در لیست ما Neuxpower است که با استفاده از آن میتوانید سایز فایل JPEG راکاهش دهید. پادکستها علاوهبر اینکه به سادگی تولید میشوند و نیاز به امکانات کمی دارند، کاربران نیز به راحتی و در هر زمان مثل رانندگی یا پیادهروی میتوانند از آنها استفاده کنند.

آموزش سئو Yoast

اگر قصد دارید به صورت قانونی کار خود را پیش ببرید، میتوانید با مراجعه به وب سایت های واسط مثل لک لک گروپ، خرید دلاری انجام دهید.

آموزش سئو تصاویر

قطعاً پیدا کردن ماشین شما با توضیحاتی مثل “یک اتومبیل سفید” یا “یک بی ام و” بسیار سخت است اما با توضیحی مثل “یک بی ام و M3 سفید که یک برچسب زرد روی شیشه پشت آن نصب شده” دوست شما میتواند خودرویی که در آن هستید را به صورت دقیق تشخیص بدهد.

دیگر از نرم افزارهای رایگان برای فشرده سازی تصاویر در وردپرس jStrip است که با استفاده از آن میتوانید بدون تغییر در کیفیت عکس آن را کراپ و فشرده کنید.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

اما اکثر آنها تنها درباره گزینه دوم یعنی ویژگی های ALt و Title صحبت کرده اند، این مورد تنها بخشی از سئو تصاویر محسوب می شود.

در کنار این میتوانید تصاویر را برای ایمیل بهینه کنید.

آموزش سئو 2019

چهارمین نرمافزار در لیست ما PNG Optimizer است که با استفاده از آن میتوانید فایلهای با فرمت مختلف را به PNG تبدیل کنید. اگر سایت شما دارای بیش از چند نویسنده می باشد و می خواهید تا با جستجوی نام نویسنده مورد نظر در گوگل توسط کاربران به سایت شما هدایت شوند بهتر است اجازه دهید تا صفحات نویسنده ایندکس شوند.

آموزش سئو

همچنین میتوانید بیش از یک تصویر را به طور همزمان فشردهسازی کنید.

با استفاده از این نرمافزارمیتوانید سایز تصاویر سایت خود را کاهش دهید. با درگ اند دراپ فایل مورد نظر خود در این برنامه، به راحتی میتوانید حجم آن را بدون افت کیفیت کاهش دهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *