فیلم آموزشی کامل و جامع افزونه سئوی وردپرس Yoast Seo – آیلین وب

حال فرض کنید دو وب سایت با تولید محتوا ی تقریبا یکسان داشته باشیم که یکی هیچ حضوری در شبکه های اجتماعی نداشته باشد و دیگری حضور برند مناسبی در شبکه های اجتماعی داشته باشد.

سئو وردپرس Yoast

شاید باورتان نشود ولی با تغییر یکی دو تیک در برخی افزونه ها و بخشهای وردپرس میشود چندثانیه سرعت را بهتر کرد.

اکثر امکاناتی که برای افزونه ها بالا نام بردم، داخل افزونه سئوپرس هم وجود دارند. قالب و افزونههای بیشماری که برای وردپرس وجود دارند دست به دست هم داده و وبسایتها را از لحاظ کاربر پسند بودن، حرفهای بودن و جذابیت به نقطه اوج میرسانند.

به همین سادگی؟ و اینکه افزونهای هم سراغ دارید مخصوص بالا بردن سرعت صفحه ساز المنتور؟ شما میتوانید با طراحی اپلیکشن از این موقعیت استفاده کنید و مسیر دیده شدن محصولاتتون رو به شدت افزایش دهید.

ما می دانیم که طراحی سایت با وردپرس می تواند به خصوص هنگامی که شما اطلاعات کافی از وردپرس ندارید، یک فکر وحشتناک باشد.

آموزش سئو رایگان

پیشنهاد میکنیم اگر با مسائل فنی آشنا هستید، خودتان این کار را به شکل دستی انجام بدهید.

آموزش سئو فرادرس

برای مثال اگر یک سایت آشبزی زده اید حتما باید غذا ها ی مختلف را در صفحات جداگانه بگذارید تا گوگل فرق بین صفحات را بفهمد و اگر فردی در اینترنت غذای شماره 1 را سرچ کرد حتما به صفحه آن غذا فرستاده شود و اگر فردی دیگر غذای شماره 2 را سرچ کرد به صفحه شماره 2 برود.

بهترین افزونه سئو وردپرس – سئو سایت وردپرسی

و به لطف به روز رسانی الگوریتم Google Hummingbird، به راحتی از اصطلاحات مترادف برای کلمه کلیدی استفاده کنید. این کد یکی از دهها نکته و کاری است که در بهینه سازی وردپرس و مخصوصا سایتهای ساخته شده با المنتور تاثیر دارد.

پلاگین سئو وردپرس

نمی دانستم چه کاری انجام می دهم. در این مقاله با ویرلن همراه باشید؛ ما تا اقدامات اصلی و کلیدی را ارائه می دهیم تا بتوانید یک سایت وردپرس را برای Google PageSpeed بهینه کنید.

آموزش رایگان سئو وردپرس

در مقاله تحقیقات کلمات کلیدی به صورت جامع این نکات توضیح داده شد. ضخیم کردن آخرین صفحه: اگر این گزینه را روی زخیم تنظیم کنید آخرین قسمت از راهنمای مسیر به صورت بولد نمایش داده می شود.

افزونه رو می توانید به 2 صورت نصب کنید یکی از طریق داشبورد و دیگری از طریق دانلود و نصب با بارگذاری “افزونه“،، که پیشنهاد ما نصب از طریق داشبورد وردپرس هست.

از آن جا که می خواهیم مبحث سئو را فقط در 5 دقیقه به صورت کامل یاد دهیم زیاد صحبت نکنیم و بریم برای یادگیری امروز. تمامی نکات طراحی سایت را شاید بتوان در یک مبحث خلاصه کرد و آن چیزی جز سئو سایت نیست یعنی یک طراح سایت خوب در صورت دانستن قوانین سئو سایت می تواند سایت خوبی راه اندازی کند تا شما در گوگل بهتر دیده شوید.

آموزش سئو در وردپرس

حالا اگر گوگل این تفاوت بین غذا ها را متوجه نشود ممکن است مخاطب را به غذای اشتباهی ببرد و مخاطب به دلیل تصمیم اشتباه گوگل به راحتی از سایت شما خارج می شود و آن را ترک می کند.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

ما جواب کوچکترین سوالاتمان را در اینترنت جستوجو میکنیم و با چند کلیک ساده، آن را مییابیم.

ابزارها و افزونه های اساسی SEO را تنظیم کنید. سه ابزار مهم SEO تنظیم و آماده است. سئو – عنوان ها / توضیحات را تنظیم کنید. قابل درک و فهم باشه تا این موتور ها تمامی سایت شما را بشناسند و مثل یک راهنما یا استاد مخاطبان را به سایت شما هدایت کند.

سئو سایت وردپرس

در دوره آموزش سئو 2021 از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران اصولا این روش را پیش میبریم و البته در همه دوره ها حتی بهترین دوره های سئو در ایران و جهان از روش های کلاه خاکستری استفاده میکنند، روشی که سعی میشود بوی کلاه سفید بدهد و دور از کلاه سیاه باشد.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

یکی از افزونه های پرکاربرد وردپرس در زمینه تجارت الکترونیک، WooCommerce می باشد. می توانید تعیین کنید که این ابزار از چه موتور جستجو در چه کشوری برای گرفتن اطلاعاتش استفاده کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *