قیمت سئو سایت : تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

زمانی که شما 10 سایت بر روی یک هاست داشته باشید و از تمامی این سایت ها به 1 سایت لینک بدهید متاسفانه گوگل از روی آیپی این سایت ها متوجه این موضوع خواهد شد.

آموزش سئو مبتدی

گوگل هزاران پیام در رابطه با کشف لینک های غیر طبیعی در ابزار وبمستر برای صاحبان سایت ها ارسال می کند.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

توجه بیش از حد به پیج رنک با nofollow کردن تمامی لینک های خروجی یا بیشتر لینک های داخلی، ممکن است برای وب سایت شما در چند سال اول تاثیر مثبت داشته باشد اما چنانچه به صورت مداوم تمامی لینک های خروجی را نوفالو کنید میتواند تاثیر منفی نیز داشته باشد پس سعی کنید در این بین به سایت هایی که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردارند همانند ویکی پدیا و گوگل لینک فالو بدهید.

امروزه دیگر استفاده از لینک در کامنت ها علاوه بر اینکه تاثیر مثبت بر روی سایت شما نخواهد داشت بلکه تاثیر منفی دارد البته ناگفته نمایند که در برخی از موارد این تاثیر میتواند تبدیل به حالت مثبت شود ، در مواردی که از هر نوع لینکی دریافت کنید و فقط تعدادی از لینک ها یعنی درصد کمی از لینک ها را به کامنت ها و انجمن ها اختصاص دهید میتواند مثبت باشد.

آموزش سئو مقدماتی

اگر آی پی آدرس سرور شما به عنوان اسپم در نظر گرفته شود ممکن است تمامی سایت های موجود بر روی آن سرور را تحت تاثیر قرار دهد.

آموزش سئو وردپرس

درک قدرت اینستاگرام برای شما که تصورتان از آن صرفا جایی برای معرفی غذاها، سلفی ها و تصاویر گربه ها بوده کمی دشوار است. در ادامه قصد داریم به معرفی این سایت بپردازیم که با تکیه بر این اطلاعات بتوانید نقاط ضعف سایتتان را شناسایی کنید.

پینترست چیست

به علاوه با بارگذاری ویدئو در آپارات، کاربر را برای دیدن ویدئو از سایت خود خارج خواهید کرد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مردم وقت بیشتری را در فضای مجازی و اینترنت میگذرانند. گوگل امروزه میتواند با استفاده از هوش مصنوعی به راحتی محتواهایی که فقط جای کلمات در آنها عوض شده است تشخیص دهد.

این مورد کاملاً مشخص خواهد بود برای گوگل و بدون شک به عنوان یک امتیاز منفی آن را در نظر خواهد گرفت.

زمانی که شما یک کمپین را اجرا میکنید بایستی به صورت طبیعی آن را اجرا کنید و در صورت اجرای نادرست این کمپین میتواند شک گوگل را برانگیزد.

آموزش سئو رایگان

اگر گوگل فکر کند که شما کلمات کلیدی زیادی را به متا تگ خود افزوده اید، ممکن است سایت را جریمه کند.

این بدیهی است که اگر تعداد بسیار زیادی لینک فقط برای 1 بار به سایت شما اشاره نمایند و دیگر اتفاق نیافتد شک برانگیز است. به سختی گوگل متوجه فروش لینک از سایت شما میشود ، فقط در مواقعی که شما به سایت های غیر مرتبط با حیطه خودتان لینک دهید و یا اینکه در فوتر سایت و یا حتی در ساید بار تعداد بسیار زیادی لینک وجود داشته باشد این سایت ها به عنوان فروشنده لینک شناخته میشود.

کسب درآمد تضمینی با شرکت در دوره آموزش سئو سایت وبین سئو

در صورتی هم که چند بار این عمل را تکرار کنید، سایت شما جریمه نمیشود اما گوگل به محتوای شما امتیازی نمیدهد.

آموزش سئو فرادرس

اگر آنها شک کنند که محتوای سایت شما توسط رایانه تولید شده است ممکن است به سراغ جریمه کردن و در آوردن سایت شما از حالت ایندکس بروند.

بهاین ترتیب، آدرسی که رتبهبندی نهایی را دریافت میکند، آدرس نهایی است که در مرورگر خود مشاهده میکنید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

تلاش های زیاد برای پنهان کردن لینک های وابسته (به خصوص همراه با کلاکینگ) می تواند جریمه گوگل را به همراه داشته باشد. در صورتی تمایل دارید از هزینه های سئو و بهینه سازی سایت مطلع شوید، با من تماس بگیرید.

یک راه ساده تر این است که از خود بپرسی که آیا این کاری که من میکنم برای کاربران مفید است؟

ابزار ورد پرس

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *