مجموعه آموزش های سئو وردپرس (رایگان) – راست چین

ریدایرکت 301: زمانی که یک لینک در سایت شما به طور کامل و برای همیشه حذف می شود. کاربرد این گزینه زمانی است که شما یک صفحه در سایت خود داشته اید که اکنون به هر دلیلی حذف شده یا تغییر نام پیدا کرده است.

آموزش سئو سایت 7learn

ویرایشگر گروهی افزونه Yoast Seo: گزینه آخر ویرایشگر گروهی نام دارد.

آموزش سئو خارجی (Off Page Seo)

• سئو خارجی (Off page SEO): این نوع سئو برای بهینه سازی وب سایت شما روی کلیه فعالیت هایی که “خارج از صفحه” انجام می شود، تمرکز دارد. چرا سئو سایت خود را باید به شرکت مولتی رایان سپرد ؟

آموزش سئو 2019

برای ایجاد Sitemap سایت خود از ابزار وبمستر گوگل کمک بگیرید. البته، این محتوا باید آنقدر خوب باشد که وب سایت های دیگر به آن لینک بدهند. مثالا می توانید مشخص کنید که لینک های خاصی که تعداد آنها 50 مورد هست همگی به یک لینک خاصی ریدایرکت شوند.

ساده بگوییم: بک لینک مهم ترین فاکتور از بین بیش از ۲۰۰ فاکتور موجود در رتبه بندی گوگل است.

آموزش سئو در Html

بینگ ادعا می کند با ۳ میلیون جستجوگر ارتباط برقرار میکند که گوگل نمیتواند به آنها برسد. به این صورت گوگل متوجه ارتباط این صفحات با سایت شما می شود.

پینترست چیست

اما این تازه شروع بهینه سازی سایت به وسیله این ابزار دوست داشتنی است.

شاید تاکنون به برخی از توصیههای مقالات مربوط به آموزش سئو وردپرس عمل کرده، اما هنوز تأثیر لازم را برای بهبود سئو سایت وردپرس ندیده باشید.

آموزش سئو در وردپرس

اما طبق تجربه چندین ساله خودم با جرات می تونم بگم که سئو منفی مربوط به روش کلاه خاکستری می باشد.

در این صورت سایت شما یک نمره منفی از گوگل دریافت می کند. درون ریزی و برون ریزی در افزونه Yoast Seo: منظور از درون ریزی این است که از تمام تنظیماتی که افزونه یواست سئو در سایتتان انجام داده اید می توانید یک پشتیبان بگیرید تا از این تنظیمات برای سایت های دیگر استفاده کنید.

اگربه عنوان یک دیجیتال مارکتر فعالیت می کنید می بینید که اغلب اوقاتمجبور می شوید شوید چند کار را به صورت همزمان انجام دهید.

آموزش سئو اینستاگرام

در این صورت زمانی که کاربران صفحه مورد نظر را باز می کنند با خطای 404 رو به رو خواهند شد. ریدایرکت 302: زمانی که لینک یک صفحه را تغییر داده اید و یا صفحه حذف شده و در حال بازگردانی آن هستید.

آموزش سئو سایت

ریدایرکت 410 :برای صفحاتی که طور کامل از سایت حذف شده است. چراغ های راهنمای یواست سئو در تمامی صفحات سایت شما را در سئو صحیح هدایت می کنند.

خود پلاگین یواست سئو پیشنهاد می دهد که بایگانی نویسنده را برای وبلاگ های تک نویسنده غیرفعال کنید چون باعث انتشار محتوای تکراری می شود. تغییر مسیر یا ریدایرکت کردن یکی امکانات افزونه یواست سئو می باشد که امکان انتقال کاربران از یک صفحه به صفحه دیگر را فراهم می کند.

آموزش سئو ابزار وردپرس

این گزینه به شما این امکان را میدهد که به سرعت عنوان ها و توضیحات نوشته ها و صفحه ها را بدون نیاز به رجوع به هر صفحه تغییر دهید.

در این قسمت عنوان و متای پیش فرض و نمایش برچسب ها، دسته بندی ها، پورتفولیو و تمامی پست تایپ های وردپرس در موتور جستجو را می توانید تعیین کنید.

از این جلسه به بعد آموزش حرفه ای پیشرفته وردپرس را خواهیم داشت. آموزش سئو وردپرس: در این دوره به سئو و بهینه سازی در وردپرس می پردازیم.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *