معرفی بهترین ابزارهای سئو برای سایت های وردپرسی

اسکیما جذاب و دوست داشتنی! هیچ فردی دوست ندارد وارد صفحهای شود که پشت سر هم فقط و فقط متن خالی است.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

شما باید مطمئن شوید که محتوای صفحه تان با نیت کاربران مطابقت داشته باشد.

اسکیما باعث میشود تا هم محتوای صفحه برای موتورهای جستجو بیشتر قابل درک شود و هم در موتورهای جستجو نتایج به شکل جذاب و متفاوت نمایش داده شوند. اگر دقت کرده باشید اکثر افرادی که قصد دارند از محتوای ما استفاده کرده و منبع را ذکر نمایند، عنوان مطلب را بعنوان منبع ذکر میکنند.

استفاده از مطالب به طور کامل باعث میشود صفحات آرشیو سایت شما دیر تر بارگیری شوند. وجود عناصر گرافیکی مانند تصاویر، ویدیوها و باکسهای جذاب میتواند جذابیت محتوایتان را بیشتر کند و باعث خلق تجربه کاربری بهتر شود.

وجود ساختار هم باعث درک بهتر صفحات وب توسط موتورهای جستجو میشود و هم لذت خواندن را توسط کاربران افزایش میدهد و خلق تجربه کاربری بهتر، یکی از موارد مهم در سئو است.

آموزش سئو سایت وردپرس

متمایز دیده شدن لینکها در صفحه نتایج جستجو باعث افزایش نرخ کلیک (CTR) میشود.

قطعا لینکهایی که دارای ستاره هستند و از سایر لینکها در صفحه نتایج جستجو تمایز دارند جلب توجه کرده و بیشتر روی آنها کلیک میشود. آنالیز سایت و بررسی روند رشد آن از جمله اقداماتی است که مدیران وب به صورت مداوم با روبهرو هستند.

تنظیمات سئو وردپرس

اولین جمله مقاله شما انگیزه بخش و امید بخش باشد، بعنوان مثال با خواندن این مقاله بصورت 100% میتوانید سرعت سایت خود را افزایش دهید. در این مرحله از آموزش سئو وردپرس ما به شما نحوه ارسال نقشه سایت XML را به Google نشان خواهیم داد.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

امیدواریم از آموزش این برگه نیز لذت کفی را برده باشید . یعنی مهمترین عنوان در هر صفحه به همراه کلمه کلیدی درون تگ H1 نمایش داده شود (عنوان پست) و سپس زیر عنوانهای اصلی درون تگ H2 قرر گیرد و اگر آنها نیز شامل زیر عناوین دیگری شوند، درون تگ H3 نمایش داده شود و به همین ترتیب تا H6 میتوانیم پیش رویم.

میموس

در اینجا اگر سئو خود شامل زیر مجموعه باشد، عنوان اصلی آنها را بصورت H4 نمایش میدهیم و طبیعتا متنها را باید همواره بصورت عادی و بدون استفاده از تگهای هدینگ نمایش دهیم.

میموس

این ابزارهای وردپرس چگونه باید تنظیم شوند و چه موقع باید از آنها استفاده شوند ؟ سعی کنید همیشه در تمامی ابزارهای تست سرعت لود عددی بالای ۸۰ را دریافت کنید.

افزونه سئو وردپرس Yoast

اما جالب است بدانید در عین حال که سئوی تصاویر ساده است و وقت زیادی نمیگیرد، وبسایتهای بسیاری آن را انجام نمیدهند. به طور کلی به تمام عملیاتی که داخل سایت انجام می شود سئوداخلی گفته می شود.

پس از پر کردن تمام فیلد های این بخش روی دکمه ذخیرهی تغییرات کلیک کنید تا تمام تغیرانی که انجام داده اید ذخیره شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *