معرفی دوره آموزش سئو مثناسئو – اطلاع نیوز

با گذشت زمان ممکن است این پلاگینها به دلایل مختلفی دیگر به کار نیایند. توسعه دهنده های این فروشگاه اینترنتی به خوبی توانسته اند از این تکنولوژی ایجکس استفاده کنند و منو خود را با آن هم بهینه برای کاربر و هم برای موتورهای جستجو طراحی کنند.

آموزش سئو ابزار وردپرس

حذف کدهای اضافی، بهینه سازی سایز تصاویر، فعال سازی حافظه کش مرورگر، تعداد فایل های CSS و JS، فعال سازی gzip و کاهش جستجوهای DNS از جمله مواردی هستند که بر زمان بارگذاری صفحه تاثیر می گذارند.

در این آموزش از پایگاه دانش میزبانفا قصد معرفی بهترین افزونه های سئو وردپرس رو دارم که قصد دارم به معرفی کوتاه و مختصری از امکانات افزونه های سئو وردپرس که با استفاده از این افزونهها میتونید در جهت بهینه سازی سایت اقدام کنید بپردازم.

پیادهسازی این تکنیکها بدون دسترسی به اطلاعات ارزشمند سرچ کنسول در بخش Performance غیرممکن یا بسیار دشوار است. پس از کسب جایگاه در عبارات مختلف از طریق گزارشات گوگل سرچ کنسول به اطلاعاتی دسترسی خواهیم داشت که مسیر انتخاب کلمات کلیدی را بسیار هدفمند و دقیق خواهد کرد.

علاوه بر خطای 404 مشکلاتی مانند عدم دسترسی به سایت، محدودیت دسترسی برای گوگل و عدم درج صفحه در نقشه سایت نیز در این بخش به ما اطلاع داده میشود.

اموزش کار با Rsseo

لازم است بدانید که روزانه کاربران زیادی از طریق این سایت ها، دنبال پیج های مختلف می گردند و وارد آنها می شوند. متنهای موجود در صفحات مختلف وبسایت درواقع مواد خامی هستند که ما قصد داریم با استفاده از ترفندهای سئو، در معرض دید کاربران قرار دهیم.

قالب Magzimum، قالبی ساده، ریسپانسیو و کاملاً مطابق با اصول سئو است که برای رفع نیاز مجلات اینترنتی، وبلاگ ها و سایت های خبری طراحی شده است. با نصب افزونه ها بر روی چند سایت به آزمایش آن ها پرداختیم.

سایتهای اینترنتی عموما صفحات بسیاری دارند که تعداد آنها ممکن است به چند ده هزار آدرس یکتا برسد. این موضوع زمانی مهمتر میشود که مانند بسیاری از کاربران از هیچ فایروالی برای محافظت از وبسایت خود در برابر اجرای PHP ها استفاده نکرده باشید.

آموزش Seo Yoast

با گذشت چند ماه یا سال از فعالیت یک سایت بسیاری از این صفحات حذف شده یا به آدرس جدیدی ریدایرکت میشوند. در نسخه جدید Google Search Console ابزاری با عنوان Index Coverage جایگزین نسخه قدیمی Crawl Errors شده است که به ما کمک میکند تا این صفحات را شناسایی کرده و دلیل بروز خطا را به راحتی پیدا کنیم.

استفاده صحیح از امکانات Coverage به ما کمک میکند که هرچه سریعتر مشکلات سایت را شناسایی و برطرف کنیم. چون هیچ نسخه ای از این افزونه در جهان وجود ندارد که امکانات و فعال سازی کامل و حرفه ای مشابه نسخه وردپرس باران ارائه دهد.

سئو و وردپرس

توجه داشته باشید برای فعال شدن کلیه امکانات و قابلیت های افزونه سئو وردپرس از مسیر سئو » گزینه پیشخوان, روی منوی امکانات (Features) کلیک کرده و سپس تیک گزینه Advanced settings pages را بزنید. پیش از این در مقاله ای با عنوان آموزش فعال کردن ssl وردپرس و سبز شدن https سایت به طور کامل نحوه هماهنگی گواهینامه امنیتی با وردپرس را آموزش داده ام که پیشنهاد میکنم حتما حتما آنرا مطالعه کنید تا بتوانید بدرستی اس اس ال را در سایت تان راه اندازی کنید.

آموزش رایگان سئو

برای آشنایی بیشتر با افزونهی یواست و نحوهی استفاده از آن، پیشنهاد میکنیم مقالهی “افزونه Yoast SEO چیست؟” را مطالعه کنید.

Metrics: گزارش عملکرد کاربر و تعاملش با سایت ما بهازای هر کلمه کلیدی شامل مفاهیمی مانند Click، Impression، Avg. Dimensions: اطلاعاتی تکمیلی در مورد کاربر و ماهیت صفحهای که به او نمایش داده شده مانند تاریخ، منطقه جغرافیایی، نوع دستگاه و …

تنظیمات سئو وردپرس

این کار باعث می شود توجه کاربر به این کلمات جلب شود و ترغیب شود تا اطراف آن کلمه و ادامه متن را هم بخواند. ما در این بخش با اصول و روش های آن آشنا می شویم تا بتوانید هر چه بیشتر سایت خود را معتبر تر کنیم.

سئو وردپرس همیار

برای استفاده از این ابزار پیش از هر چیز باید با مفاهیم آن آشنا شویم. اگرچه به نظر میرسد پلاگین غیرفعال بیخطر است، اما در نظر داشته باشید که در این صورت کدهای مخرب همچنان میتوانند بر روی سایت شما اجرا شوند.

آموزش سئو مثنا سئو

ساختار تعریف شده سایت شما را برای موتورهای جستجو و کاربران قابل ردیابی میکند. یکی از چالشهای متخصصین سئو ارائه گزارشات کاربردی و قابل فهم برای کارفرما است.

آموزش سئو وردپرس Pdf

تمرکز اصلی ما در این کارگاه بر پنل جدید سرچ کنسول و تغییرات آن خواهد بود ولی هر ابزاری که در پنل قدیم همچنان قابل استفاده هست نیز آموزش داده میشود.

آموزش Seo Pdf

پلن سئو طلایی: این پلن مناسب سایت هایی است که می خواهند رشد چشمگیری در سئو داشته باشند. تولید محتوا میتواند یک سایت را در میان رقیبانش به یک ابر کسب و کار قدرتمند تبدیل کند که رقیبانش هیچ وقت نمیتواند به پای آن برسند.

به خوبی میدانیم که لینک سازی تاثیر بسیار زیادی بر کسب جایگاه، تعیین اعتبار و کیفیت صفحات اینترنتی دارد.

کتاب آموزش Seo

هر چه کیفیت و ارتباط بین محتواهای مجزای وب سایت شما بیشتر باشد، احتمال اینکه موتورهای جستجو رتبه بالاتری را نیز در صفحه نتایجشان به شما اختصاص دهند بیشتر خواهد شد.

آموزش Seo فرادرس

همه دورههای حضوری آکادمی وبسیما دارای ویدئو آموزشی نیز هستند. در صورتی که سابقه مدیریت یک سایت و کار با پنل سرچ کنسول را داشته باشید حتی دنبال کردن مسیر یادیگری نیز الزامی ندارد. اطلاعات این ابزار در دو بخش لینکسازی داخلی و خارجی ارائه میشود، در این کارگاه گزارشهای کاربردی که میتوان با استفاده از این اطلاعات تهیه کرد را بررسی میکنیم.

کتاب سئو وردپرس

این کلمات کلیدی پیشنهادی از ویژگی پیشنهاد خودکار گوگل جمع آوری شده اند. پس از این مرحله 3 ابزار کاربردی باقیمانده شامل Removal، URL Parameters و Crawl Stats را به صورت کامل بررسی کرده و نحوه استفاده از هرکدام را یاد میگیریم.

قبل از آنکه بخواهیم از این ابزار ارزشمند استفاده کنیم باید درک درستی نسبت به مفاهیم آن داشته باشیم. چرا باید پلاگین وردپرس را حذف کنیم؟ در این بخش از ابزار قدرتمند گوگل سرچ کنسول میتوانیم اطلاعات آماری از وضعیت لینک سازی خارجی و داخلی سایت خود دریافت کنیم.

اموزش Seo Services

اگرچه سازندگان آنها همیشه سعی میکنند امنیت مناسبی را برای پلاگینها فراهم کنند، اما همواره احتمال بروز خطاها و مشکلاتی وجود دارد و این مسئله میتواند عملکرد سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد.

خیلی بهتر است که بسته به تعداد کلماتی که در مقاله های شما وجود دارد به طور مناسب و به اندازه از تگ h2 استفاده کنید. به هر دلیلی که قصد غیرفعال یا حذف کردن یک پلاگین را دارید، خواندن این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

آموزش سئو فرادرس

البته، این بدان معنا نیست که URL بیست کلمهای خوب است. بنظارت همیشهگی بر این تعداد صفحه و آدرس برای یک نیروی انسانی امکانپذیر نیست. این مهم است که در زمان ایجاد نمودن بک لینک ها از چه کلماتی در متن لینک های خود یا همان Anchor Text استفاده میکنید.

آموزش سئو سایت وردپرس

دلایل مختلفی برای تغییر دامنه سایت در طول زمان وجود دارد. در نتیجه هر بار که میخواهید از وردپرس بکاپ بگیرید و یا بکاپ خود را دانلود کنید، مدت زیادی طول میکشد.

دوره ای که ۴ ماه فقط محتوای آن طول کشیده است اماده شود حتما نیاز دارد تا چند ماه توسط شما وقت گذاشته شود تا بتوانید به صورت عملی از این آموزش سئوی ما بهره ببرید و کاربرد ان را به خوبی در کسب و کارتان مشاهده کنید.

آموزش سئو در وردپرس

این گزارشات براساس محتوای پیشنهاد شده توسط گوگل در مرورگر کروم به کاربران تهیه شده است. همچنین، یک کلیدواژه طولانی (long-tail keyword) واژه ای از ترکیب چندین کلمه است که کاربران هنگام جستجوی چیزی در موتورهای جستجو استفاده می کنند.

یادگیری سئو وردپرس

ممکن است شما فعالیت خود را با دامنه ir شروع کنید و بعد از مدتی تصمیم بگیرید سایت را به نسخه com منتقل کنید. به صورت کامل و با مثالهای کاربردی توضیح داده میشود تا در قدمهای بعدی درک بهتری از خطاهای اعلام شده توسط گوگل و نحوه رفع آنها داشته باشیم.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *