معرفی 4 ابزار کاربردی سئو برای سایت وردپرسی شما

رسالت ویکی دمی آموزش سئو و وردپرس و دیجیتال مارکتینگ ازطریق فیلم و مقاله و پادکست است تا افراد جویای یادگیری و کار بتوانند با خواندن این مقالات و دیدن فیلمهای آموزشی بهصورت رایگان و پولی، دانش خود را با هزینهی بسیار ناچیز افزایش دهند.سایت مهارتآموزی ویکی دمی با داشتن تجربهی ۱۰ ساله در امر بهینهسازی سایت، از صفر تا صد پروژههای سئو را انجام میدهد و یکی از مزیتهای بزرگ آن، ضمانت بازگشت وجه درصورت نرسیدن به نتیجهی دلخواه است.از مهمترین خدمات سئو که ویکی دمی ارائه میدهد، عبارتاند از:۱.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

در دیجیتال مارکتینگ دیگر لازم نیست که در شهر راه بیفتیم و تراکت و اعلامیه پخش کنیم و سپس به مغازههای مختلف سر بزنیم و محصولات خودمان را به آنها پیشنهاد دهیم.

هزینهی سئو سایت بسته به جایگاهش در نتایج موتورهای جستوجو، سختی کلمات کلیدی هدف، رتبهی کلمات کلیدی در نتایج جستوجو، بررسی سایتهای رقبا و هدف نهایی سایت و دیگر موارد مشخص میشود.

یکی دیگر از نکات مثبت این افزونه رایگان بودن آن است. برای همین گه گاه از طریق تکنیک هایی سعی میکنید کارهای کلاه سیاه خود مانند لینک بیلدینگ را از گوگل مخفی کنید.

البته کسبوکارهایی که از صفر تا صد کار خود را به ویکی دمی میسپارند، هزینههایشان متفاوتتر است.چرا باید از بستههای خدمات سئو استفاده کنید؟ گوگل آنالیتیکس از آن ابزارهایی نیست که کار کردن با آن برای همه ساده باشد، در واقع ابزاریست که فقط حرفهایها از آن استفاده میکنند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو، از الگوریتم های پیشرفته ای برای دریافت مطالب و رتبه بندی مناسب صفحات در نتایج جستجو استفاده می کنند.

نکته مهم این است که اگر در صفحه نتایج کلمات کلیدی متفرقه رتبه اول را هم کسب کنید، فایده چندانی ندارد.

ارائهی پیشنهادها برای دریافت نتایج بهتر در گوگل۱۵. در این دوره آموزشی، ما با افزونه های مربوطه جهت سئوی وردپرس آشنا شده و تنظیمات سایت را برای سئو بهتر انجام می دهیم.

میموس

پاپ آپها همان پنجرههای مزاحمی هستند که وقتی وارد یک سایت میشوید به طور ناگهانی در مرورگر شما باز میشوند و در بیشتر موارد جنبه تبلیغاتی دارند. وب مستران در تکنیک های کلاه سفید به شدت به قوانین و راهنمایی های موتورهای جستجو (بلاخص گوگل) پایبند هستند و در آپدیت های گوگل و الگوریتم های آن احتمالا افت رتبه ای نمی بینند.

پلاگین سئو وردپرس

شاید فکر کنید وردپرس شما دارای پسورد هست، اما تنها یک پسوورد ساده نمی تواند جلوی یک هکر حرفه ای را بگیرد. در هر کدام از پستهای سایت شما سایدبار دیده میشود پس این لینکها به طور ضروری به موضوع برگه مرتبط نیستند، به همین علت به شما کمکی نمی کنند.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *