مقایسه افزونه سئو وردپرس Yoast و All In One Seo Pack

با این حال، منابع و اطلاعات زیر می توانند به آماده سازی سایت تان در زمان ورود ربات ها و خزنده های موتورهای جستجو به شما کمک کنند. گوگل بیان می کند استفاده از فایل robots.txt برای جلوگیری از ورود ربات های موتور جستجو به بخش هایی از سایت، بلامانع است، اما بهتر است از آن استفاده نکنید.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

لینک های خارجی، لینک هایی هستند که از یک سایت به سایت دیگری داده می شوند.

تنظیمات سئو وردپرس

همچنین، تکنوراتی می تواند لینک هایی که به این بروزرسانی ها داده شده است را پی گیری می کند. از آنجاییکه تکنوراتی به طور خودکار و بی درنگ، بروزرسانی وبلاگ ها را متوجه می شود، این امکان را دارد که طی یک ساعت هزاران آپدیت را بررسی کند.

سئو وردپرس Yoast

بر اساس گزارشات، تکنوراتی تعداد لینک ها و مطالب مرتبط با وبلاگ را دنبال می کند و همچنین طبیعت وبلاگ نویسی را به صورت لحظه ای بررسی می کند. برای انجام این کار می توانید از فهرست های مفهومی، موضوعی یا منطقه ای استفاده کنید.

مثلا می خواهم با کلمه یا جمله آموزش سئو سایت فروشگاهی به صفحه ای دیگر که قبلا در سایت منتشر کردم، یا با همین جمله داخل یک انجمن به نوشته یا محصول خودم لینک بدهم.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

اگر بخواهید برای کلمات کلیدی پرطرفدار محتوا تولید کنید، باید تولید محتواهای طولانیتر و مفیدتر را در دستور کار قرار دهید.

محصولی که در اختیار شما قرار دادیم به صورت قدم به قدم به آموزش حرفهای کار با افزونه یواست سئو (Yoast SEO) میپردازد.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

در این مقاله روش های سئو کلاه سفید در وردپرس را آموزش میدهیم تا بتوان بهترین نتیجه را از بهینه سازی سایت گرفت.

ثبت وب سایت در سایت های فهرست (دایرکتوری) نه تنها به افزایش ترافیک سایت تان کمک می کند، بلکه به بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو کمک می کند.

اضافه کردن ورودی به فایل robots.txt در جهت بهبود سئو، سوء تفاهمی بسیار رایج است.

لذا تصمیم بر این است تا با معرفی برترین افزونه ها در هر زمینه در بهبود سطح علمی کاربران عزیز در زمینه وردپرس سهمی هر چند ناچیز داشته باشیم.

در مقالات بعدی آکادمی وبکیما به بررسی کلیه موارد مربوط به راهاندازی و استفاده از وردپرس خواهیم پرداخت. این افزونه های سئو وردپرس، در فهرست پلاگین سایت رسمی وردپرس موجود هستند.

در حال حاضر، بسیاری از موتورهای جستجو از قابلیت ثبت فید پشتیبانی می کنند و وب سایت های بسیاری هستند که این فیدها را به صورت تخصصی دسته بندی می کنند.

شما می توانید فهرست ریشه را همراه با دسته بندی ها و فیدها در موتور جستجو ثبت کنید.

در حال حاضر گوگل پیشنهاد می کند که برای این کار از تگ های noindex استفاده کنید. همچنین، پلاگین های بسیار زیادی برای ورپرس وجود دارد که می تواند به شما در نوشتن متا تگ ها و توضیحات کلمات کلیدی کمک کند.

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت

متا تگ ها شامل اطلاعاتی هستند که اهداف و کلمات کلیدی استفاده شده در وب سایت تان را توصیف می کنند. همانطور که می دانیم وردپرس با توجه به اصول سئو ایجاد شده است، بنابراین در زمینه سئو وردپرس جای نگرانی وجود ندارد.

به سئو کامنت توجه میکنید؟ همچنین، این کار به شما امکان می دهد به طور مداوم جایگاه وب سایت خود را در نتایج این موتورهای جستجو بررسی کنید.

اما از سوی دیگر ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به کلاه سیاه دارند و به جرئت می توان گفت در اغلب اوقات اگر از طریق کلاه سفید بتوانید رتبه ی خوبی کسب کنید، رتبه ی شما ثابت خواهد ماند.

این فرآیند، توسط گوگل و تمام موتورهای جستجوی دیگر نیز پیشنهاد میشود.

ابزار وردپرس سئو

بیشتر منابع دست اول سئو مثل تحلیلهای منتشر شده در اینترنت یا کتابها به زبان انگلیسی هستند؛ پس بدون مهارت خواندن زبان انگلیسی یادگیری سئو سخت میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *