مقایسه افزونه های سئو وردپرس: Yoast و Rank Math

بک لینک ها یکی از مهمترین بخش های سئو محسوب شده و به واسطه افزایش رتبه، موجب جذب ترافیک از موتورهای جستجو می گردند. این بخش به صورت پیش فرض روی گزینه بله تنظیم شده است و حتی خود افزونه هم پیشنهاد می کند این بخش را روی گزینه بله تنظیم کنید!

آموزش سئو مثنا سئو

با پیاده سازی طراحی رسپانسیو سایت، دستورالعمل های ربات ها و دیگر اجزای فنی مانند اسکیما مارک آپ و متا تگ ها، می توانید به گوگل و ربات های آن اعلام کنید که محتوای وب سایت شما درباره چیست.

اگر گاه به گاه از Yoast SEO استفاده میکردهاید و با اصول پایهای و اساسی و همچنین جعبه متای آن آشنایی دارید، میتوانید کمی به دانستههای قبلیتان اضافه کنید و جزئیات بیشتری یاد بگیرید.

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت

مقایسه Rank Math و Yoast SEO ، چه کسی برنده می شود؟ افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم با نام تجاری Yoast Seo Premium بهترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئوی سایت همچون یک متخصص است | افزونه yoast seo | افزونه سئوی وردپرس yoast پرمیوم | Yoast SEO Premium | افزونه سئو وردپرس یواست | افزونه Yoast SEO Premium فارسی ،افزونه یواست سئو وردپرس یک افزونه SEO حرفهای است که میتوان با افتخار اعلام کرد بهترین افزونه سئو موجود در دنیاست.

میموس

تا جایی که شده در این موارد ریز خواهیم شد تا دچار ابهامی در مورد هر یک از این موارد نشوید.

این مورد معمولاً در زمان توسعه وبسایت استفاده میشود. یکی از دلایل این موضوع علاقه بیشتر کاربران به مطالبیست که به صورت عمیق تری به موضوع مورد نظر آنها پرداخته اند.

مثلا چقدر از صفحات شما را میبینند، از کدام صفحات خارج می شوند، در کدام صفحات بیشتر زمان خود را سپری می کنند.

سیستم هایی که امروزه در وب به نام CMS شناخته میشوند، مخفف Content Management System میباشند، که به مدیر سایت اجازه ارسال محتوا را بدون اینکه لازم باشه دوباره کل سایت رو برنامه نویسی کنند می دهد.

میموس

باید سیستم مدیریت محتوا یا همان CMS را تعریف کنیم . و چرا باید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنیم؟ قبل از توضیح وردپرس چیست باید دید که سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست؟

همین که سعی کنید سایت مناسبی داشته باشید تا گوگل و کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند و محتوای مفید و مناسب هدف کاربر تولید کنید و بتوانید به خوبی آن را در اینترنت توزیع کنید می توانم بگویم که شما موفق خواهید شد.

سئو وردپرس همیار

قسمت دوم: موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟ و Quick Redirec قطعا از بهترین افزونه های وردپرس هستند که به شما کمک می کنند ریدایرکت های 301 را بدون مراجعه به هاست و تغییر در کدهای htaccess مدیریت کنید، خطاهای 404 سایت را پیگیری و سایت خود را بهبود ببخشید.

آموزش سئو سایت وردپرس

افزونه اتو اپتیمایز میتواند فایل های css و js که تعداد زیادی از ریکوییست های سایت به آنها مربوط است را در دو فایل واحد js و css ادعام کرده و در نهایت باعث افزایش سرعت سایت شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *