منابع رایگان و دوره آموزشی سئو (حضوری و آنلاین)

امروزه که نه! بیشتر از ۵ سال است که تعداد کاربران موبایل و تبلت به تعداد کاربران دسکتاپ رسیدهاند و روز به روز مشاور SEO هم بیشتر میشوند.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

از شما خواسته میشود که alt تصویر را وارد کنید. چیزی که گوگل در اولین مرحله آن را تشخیص میشود، استفاده و یا عدم استفاده از گواهینامه امنیتی SSL بر روی سایت شما است.

حتما توصیه میشود برای سایت خود از این گواهینامه امنیتی استفاده کنید.

آموزش سئو وردپرس Pdf

نمی شود آن را به سئوکار یا شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو بدهم تا برای من انجام دهند ؟

رسپانسیو کردن سایت عاملی نیست که بخواهیم برای آن کد و یا پلاگینی را معرفی کنیم. برای این منظور در این بخش دو مورد مهم را در بهشما معرفی میکنیم که موتورهای جستجو برای خواندن اطلاعات سایت، به آن نیاز دارند.

• به راحتی می توانید تغییرات موجود در ترافیک ارگانیک را با گذشت زمان ردیابی کنید. سایت یکی دیگر از مواردی است که باید در سئو تکنیکال به آن توجه کنید.

جو متوجه شد که یکی از مشتریانش در سایت خود 76 مقاله با محتوای بسیار ضعیف دارد. برقراری امنیت و در اصل تامین کردن امنیت برای کاربران، هنگام وارد کردن اطلاعاتشان در سایت، یکی دیگر از موارد در تکنیکال سئو است.

در طراحی رسپانسیو قالب، باید از همان ابتدا بر روی طرح سایت بر روی فتوشاپ، ستونهای ویژهای کشیده شود و المانهای درون سایت درون ستونهای مشخص قرار گیرند و سپس با کدهای مروبطه، میزان تغییرات آنها در صفحهنمایشهای مختلف را تعیین کرد.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

حال زمانی که کاربری به سایت شما میآید، برای بار دوم لازم نیست همه تصاویر و کدهای سایت مجدد لود شوند، بلکه مرورگر از حافظه کش برای لود کردن سایت استفاده میکند.

اگر سایت شما از این گواهینامه امنیتی استفاده کند، از دید گوگل، سایت امنی دارید.

آموزش سئو سازی سایت

این گواهینامه باعث میشود اطلاعات وارد شدن توسط کاربران به سرور سایت به شیوه رمزگذاری شده ارسال شود. هرچه این اعتبار بیشتر باشد سایت ما شانس بیشتری برای دیده شدن توسط افراد خواهد داشت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *