نسخه پریمیوم افزونه وردپرس سئو WordPress Seo By Yoast

توجه داشته باشید ، در صورتی که از صفحه ساز پیشرفته استفاده می کنید دیگر ضروری نیست tinymce را نصب کنید. تاریخ در پیش نمایش ریز: اگر در برگهها و پستهای وبلاگ خود بهطور مداوم تغییر ایجاد میکنید و آنها را بهروز مینمایید، استفاده از این گزینه را به شما پیشنهاد میکنم.

سئو سایت وردپرس

ما در این کتاب سعی کردیم سئو وردپرس را به صورت مفید و اصولی توضیح دهیم و از پایه در مورد تنظیمات سئو وردپرس رازها و راهکارهای مفیدی ارائه کنیم.

اجازه دهید کاربران تان دقیقا محتوا و صفحاتی را مشاهده کنند که توسط شما به صورت صحیح و اصولی سئو شده اند، به عبارت دیگر ظاهر جستجوی انجام شده در موتورهای جستجو با باطن صفحات مشاهده شده در سایت یکی باشد.

آموزش سئو وردپرس

گوگل دوست ندارد با لینکهای شکسته در سایت شما مواجه شود. از میان هزاران افزونه ای که برای وردپرس طراحی و ارائه شده اند ، 5 پلاگین محبوب و البته کاربردی وجود دارند که می توانند کمک زیادی به ارتقای وبسایت شما از جهات مختلف نمایند.

ما سعی کردیم بهترین افزونه را در هر زمینه خاص معرفی کنیم ، این 5 افزونه که هرکدام مربوط به یک بخش از وبسایت هستند جز ضروری ترین ابزارهای وردپرس محسوب می شوند و قبلا بر روی سایتهای دیگر آزمایش شده اند و نکته مثبتی هم که وجود دارد این است مرتبا توسط طراح اولیه بروزرسانی می شوند و وبسایت شما را با نسخه های جدید تطبیق می دهند.

آموزش سئو ابزار وردپرس

برای بهبود وضعیت و عملکرد سایت های وردپرسی ، می توان از افزونه های وردپرس استفاده کرد که در این مطلب مهم ترین و کاربردی ترین این پلاگین ها را معرفی می کنیم.

آموزش سئو فرادرس

از بین متا تگ های معروف می توان به title، description و robots اشاره کرد. Autoptimize درواقع یک ابزار کامل از مجموعه ای از افزونه هاست که در بهینه سازی کدها ، اجرای فایل های غیر ضروری در فوتر سایت و lazy load تصاویر نقش ضروری دارد.

سئو وردپرس همیار

کلیه سایت ها چه وردپرس و چه سیستم دیگه ای هر وب سایتی این دو فایل رو داره یعنی .htaccess و rebots.txt که مهمترین فایل ها در سئو محسوب میشه ما از طریق این دو فایل می تونید موارد مهممی رو برای بهینه بودن سایت و سئو کردن سایت انجام بدیم.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

جهت کاهش حجم صفحات سایت ، بهینه سازی فایل html ، فشرده سازی و اصلاح فایل های css و js و یکپارچه سازی آنها ، بارگزاری تنبل و باتاخیر تصاویر ، افزایش سرعت سایت به ماکزیمم ممکن می توان از افزونه autoptimize استفاده کرد ، این پلاگین در مقایسه با سایر ابزار ، کاربردهای بیشتری دارد و در بهینه سازی سایت می تواند بهترین شرایط را فراهم نماید.

تا به حال به این فکر کرده اید اگر نیاز به یک فروشگاه اینترنتی با وردپرس داشتید چکار باید کرد؟ Make ALL Redirects have rel nofollow: با استفاده از این گزینه می توانید تا ساختار کلیه لینکها را روی نوفالو قرار دهید.

کتاب سئو وردپرس

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *