همه چیز درباره سئو سایت – سون لرن

قبل از اینکه کار تولید محتوا را شروع کنید و به فکر معرفی خود باشید ، ابتدا باید پیش نیازهای لازم را انجام دهید و در این زمینه ، منظور جستجوی کلمات کلیدی مناسب است.

آموزش سئو سایت

شاخص ترین ویژگی این افزونه تجزیه و تحلیل خوانایی است. این ویژگی ها برای عدم نیاز به نصب چندین افزونه سئو لازم است.

آموزش سئو در Html

دو افزونه Yoast SEO و All in One SEO Pack را در این مورد با هم مقایسه می کنیم.

آموزش سئو سایت 7learn

با این حال با توجه به تجزیه و تحلیل خوانایی، عبارات کلیدی کانونی و رتبه بندی جستجوگر در افزونه Yoast SEO یک مزیت بزرگ است.

با این تفاوت که افزونه All in One SEO Pack برای بخش ناوبری و اطلاعات گوگل، ابزاری ندارد.

اگر به همه ویژگی ها نیاز دارید باید آنها را از بخش مدیریت افزونه فعال کنید.

این افزونه هم دارای ویژگی های زیادی است اما بعضی از آنها بطور پیش فرض فعال نیستند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

البته عدم وجود این دو ویژگی تاثیر زیادی بر سئو بهینه سازی سایت ندارد. اگر وبلاگ پر بازدیدی دارید، قرار دادن ویدیو خود در آن باعث می شود بازدید بسیار زیادی را به دست آورید.

با خرید نسخه پرمیوم آن می توانید از شش ماه پشتیبانی حرفه ای برخوردار شوید. با این حال، به نظر میرسد سئو با کیفیت بالا به عنوان پایهای برای SEM است.

با توجه به تعاریفی که تا این بخش خواندید حتما متوجه شده اید که بهینه سازی سایت اصلا کار آماتوری و آسانی نیست.

با این حال زمانی که محلی سازی لینک مطرح می شود، تمرکز تغییر می کند.

بیایید این دو افزونه را در بخش پشتیبانی با هم مقایسه کنیم. هر دو افزونه نتایج مشابهی در این بخش دارند. البته اگر تعداد برچسب های شما کم هستند می توانید به صورت دستی این کار رو برای هر برچسب انجام دهید یا حداقل برای برچسب های مهم سایتتون این کار رو انجام دهید.

آموزش سئو سایت وردپرس

برای این کار باید در ابتدا استراتژی رو مشخص کنید، یک هاست قوی انتخاب کنید و در گامهای بعدی روی ظاهر وبسایت کار کنید، دسته بندیها رو مشخص کنید، محتوا تولید کنید، ریچ اسنیپت و اسکیما بسازید، عکس بذارید، محصول بذارید؛ شاید اون وسطا نظرتون عوض شه یکسری لینکها رو حذف کنید یا ریدایرکت بزنید و …

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئو کار ها انجام می شود. از سوی دیگر Yoast SEO همه گزینه هایی که معتقد است برای بهینه سازی سایت لازم است، اضافه کرده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *