پلاگین سئو در وردپرس چیست؟

پیوند های ثابت، لینک های دائمی هستند که به پست ها، برگه ها یا تصاویر وبسایت شما اشاره میکنند و مخاطبان از این لینک ها برای رسیدن به سایت شما استفاده میکنند، پس این پیوندها نیز مهم هستند و باید بهینه شوند.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

هنگامی که شما کلمه ای را در گوگل سرچ می کنید خود گوگل کلماتی را به شما پیشنهاد می کند تا بتواند شما را برای رسیدن به محتوای اصلی و مدنظر شما هدایت کند.

افزونه سئو وردپرس

حتی خود گوگل هم در راهنماهای خود پیشنهاد میکند که اگر متن مناسبی برای توضیحات متادسکریپشن صفحه ندارید، آن را خالی بگذارید. افزون نقشه سایت کار سختی نیست، شما میتوانید با یکی از افزونه های Google XML Sitemaps یا ابزار سئو جامع Yoast SEO که در بالا آن را معرفی کردیم استفاده کنید.

این افزونه ها قابلیت هایی مثل ایجاد یک نقشه سایت (که در مورد آن حرف خواهیم زد) به وبسایت شما اضافه میکنند.

آموزش سئو وردپرس

انتخاب یک کلمه کلیدی برای هر پست یا هر صفحه ای و به کار بردن آن در خود محتوا، عنوان ها و سرفصل ها به ارتباط وبسایت شما با خزنده های موتورهای جستجو کمک میکند و همچنین شانس نشان داده شدن مطالب شما هنگام جستجوی کاربران را بیشتر مشاوره سئو میکند.

که باعث میشود موتورهای جستجو راحت تر مطالب وبسایت شما را در جستجو های کاربران ایندکس کنند. تا چند وقت پیش نقشه های سایت برای کاربران ساخته میشد تا بتوانند چیزی که از وبسایت میخواهند را سریع پیدا کنند اما امروزه نقشه های سایت برای ربات های موتور جستجو که به خزنده ها معروف هستند نیز کاربرد دارد.

شما چگونه اطلاعات مورد نیازتان را در اینترنت پیدا می کنید؟ تعداد از این پیوندهای ثابت فقط شما اعداد ساده است و اطلاعات کمی درباره چیزی که به آن لینک شده نمیدهد و بدیهی است که برای سئو وبسایت شما نمیتواند تاثیر مثبت داشته باشد.

آموزش رایگان سئو وردپرس

گرچه بهترین توضیحات درباره این پلاگین در ویدئوی معرفی رسمی آن (که در سایت خود افزونه قابل مشاهده است) ارائه میشود اما، ما هم اینجا چند خطی درباره این افزونه برایتان توضیح میدهیم.

افزودن نقشه سایت به طور مستقیم در رتبه سئو شما تاثیری نمیگذارد، اما هنوز یکی از موارد مهم سئو محسوب میشود. نقشه سایت، لیستی از تمام صفحات و مطالبی است که در سایت شما وجود دارد.

کتاب سئو وردپرس

در واقع نقشه سایت خزنده ها را قادر میسازند تا تمام صفحات موجود در سایت شما را ببینند و نحو ارتباط با یکدیگر را درک کنند. یک نقشه سایت به خزنده های موتور های جستجو کمک میکند تا بفهمد نحوه سازمان دهی و چیدمان مطالب وبسایت چگونه است، اما باز موتور های جستجو از درون محتوا ها بی خبر میمانند.

افزونه ها در واقع یک سری برنامه های کوچک و کاربردی هستند که میتوانید روی وردپرس نصب کنید که ویژگی ها و قابلیت های جدیدی به وبسایت شما اضافه میکنند.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

یکی از معروفترین افزونههای غیر رایگان برای افزایش سرعت وردپرس است.

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

بله تبلیغات رایگان و غیر مستقیم نیز امکان پذیر است و یکی از راه های آن اشتراک گذاری پست های سایت شماست؛ اما یکی از مهمترین عواملی که باعث ترغیب مخاطب به این کار می شود، درج تصاویر جذاب و البته بهینه سازی تصاویر است.

یکی از مهمترین اقدامات برای بهینه سازی وردپرس، کش کردن صفحات می باشد. اینکار به شما اجازه می دهد تا قبل از اینکه سایت خود را منتشر کنید، ایرادات و یا مراحل طراحی را بصورت کامل پیاده سازی نموده و در پایان یک نسخه از وب سایت خود را روی بستر اینترنت منتشر کنید.

بهترین افزونه سئو وردپرس – سئو سایت وردپرسی

نقشه سایت یا sitemap یک فایل MXL تشکیل شده از یک سری کدهای برنامه نویسی است. به وسلیه نقشه سایت میتوانید نگاهی سریع به وبسایت و مطالبی که ارائه میدهد داشته باشید.

به عنوان مثال شما ممکن است کلمه کلیدی “دستورالعمل های آسان” را برای یک پست وبلاگ انتخاب کنید که گزینه دستورالعمل های ساده را برای مبتدیان به اشتراک میگذارد.

البته باید دقت کنید که در استفاده از کلمه های کلیدی باید احتیاط کنید و به عنوان مثلا از آنها زیاد در داخل محتوا استفاده نکنید، یا همچنین کلید واژه های زیادی انتخاب نکنید چرا که خزنده های موتور جستجو آن مطلب را به عنوان اسپم شناسایی میکند.

آموزش سئو اینستاگرام

حتما منابع مختلفی که در این مطلب به آن اشاره می شود را ذخیره کنید (یا در مرورگر خود بوکمارک کنید).

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت | میموس

برای هر صفحه کلیدواژه هدف تعیین کنید و تعداد دفعات به کار رفتن آن را ببینید. با نصب افزونه یوآست یک بخشی در ویرایش نوشته ها و برگه هایتان اضافه می شود که میتوانید تنظیمات منحصر به آن صفحه را در آن اعمال کنید.

سئو وردپرس چیست؟

به عنوان مثال افزونه Yoast SEO ابزار ها و قابلیت های کاملی برای سئوی وبسایت در اختیار شما قرار میدهد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *