پلاگین سئو وردپرس – افزونه پرمیوم سئو پک

تمامی مباحث از مبتدی تا پیشرفته داخل این مجموعه قرار دارد. برای دسترسی به تنظیمات RSS از منوی “سئو” به زیر منوی پیشرفته و سپس تب RSS مراجعه کنین. RSS – فید یا خوراک … بهصورت معمولی چگونگی کاربرد یک خوراک بدینگونهاست که تولیدکنندگان محتوا، یک پیوند به کاربر میدهند تا کاربر با معرفی پیوند به برنامهٔ خوراکخوان خود، هنگام بهروز شدن خوراک، درونمایههای تازهای که به خوراک افزوده شدهاست را دریافت کند. خوراک یک سند (اغلب بر پایهٔ ایکسامال) است که شامل گزینههای کوتاه درونمایه بههمراه یک پیوند به نسخه بلندتر آنها است. در بخش مربوط به هر ابزار، یک لینک وجود دارد که به شما اجازه دسترسی سریع به بخش های مختلفی می دهد تا کد تایید را بدون هیچگونه زحمتی پیدا و وارد کنید. همینطور با مراجعه به تب برون بری، امکان دریافت بکاپ از تنظیمات فعلی برای شما راحت تر خواهد شد.در ادامه امکانات موجود در تب وارد کردن تنظیمات از دیگر افزونه های SEO به شما این اجازه رو میده در صورتی که قبلا ازافزونه ی Yoast SEO از افزونه ی سئوی دیگری استفاده میکردین، تنظیمات رو از افزونه ی قبلی به افزونه جدید درون ریزی کنین.

پلاگین سئو وردپرس

در مورد آخر یعنی گزینه ی Redirect ugly URLs to clean permalinks لازم نداره توضیحیبدیم چون تغییر حالت این گزینه اصلا توصیه نمیشه و میتونه به بروز مشکل در دسترسی به آدرس های موجود در سایت شما منجر بشه. از آدرس نامک نوشته ها و برگه ها میشه از انتخاب مناسبی برای این مورد استفاده شده است. و اما در مورد تب exclude post settings بهتره بدونیم که در این نسخه اشتباها به عبارت “نوشته هایی که شامل میشوند” ترجمه شده، میتونین تعیین کنین که کدام یک از نوشته های شما در سایت مپ درج نشن. در جواب باید بگم که فرض کنیم که شما در وبسایتتان برای تولید نقشه های سایت از یک افزونه ی جدا از افزونه مخصوص به سئوی خود استفاده کنین. اگر وبلاگ شما یک کتاب باشد، دسته بندی آن، در واقع جدول فهرست محتوای آن خواهد بود. در حال حاضر بیش از یک میلیارد وب سایت آنلاین وجود دارد، این بدین معنی است که الگوریتم های موتور جستجو برای تنظیم محتوای وب و ارائه خدمات به کاربران با محتوایی که بیشترین جذابیت را برای آنها دارد، باید داده های زیادی را مرتب کنند.

پس از اینکه نکات مورد بحث را جهت بهبود وضعیت سئو فنی تان اعمال کردید خیالتان بابت عملکرد بدون نقص سایت تان از نظر سئو راحت باشد و تمرکز تان را برای تولید محتوایی غنی و با کیفیت بگذارید تا لینک هایی با ارزش دریافت کنید. و اما دوستان عزیز، بخش پیوند های داخلی که در نسخه های جدید سلسله نشانی ها خوانده میشه در افزونه ی Yoast SEO یکی از بخش های مورد علاقه ی من هستش. در واقع به نقل از ویکیپدیا میتونیم بگیم پیوند های یکتا راهی برای دسترسی به نوشته های شما هستن، و این هم زمانی هستش که از صفحه ی اصلی، به آرشیو منتقل شدن. و اما در مورد پیوند های یکتا یا Permalinks که از ترکیب دو واژه ی Permanent و link تشکیل شدن (که معلوم نیست برای چه به آنها پیوند یکتا میگویند در حالی که ترجمه ی آنها پیوند پایدار است!) وظیفش اینه که ساختار url نوشته های شما رو نشون بده. فعال بودن این گزینه به طور عمومی و خصوصا اگر در مراحل قبل از ایندکس شدن فایل های پیوست جلوگیری کرده و آنها را به حالت noindex در آورده باشین، توصیه میشه. اگر به تب سایر در همان قسمت عنوان ها و متاها بروید و در بخش زیرصفحات بایگانی گزینه noindex را فعال کنید از نمایش دوم به بعد هر صفحه مثلا مربوط به دسته بندی, مشاوره سئو تگ ها و …

Seo سيو Keywords

اتفاقی که در این حالت می افته اینه که مثلا شما میایین یک نوشته یا یک دسته بندی و یا هر قسمت دیگری از وبسایتتان را noindex یا nofollow میکنین افزونه ی سئو این تغییرات را برای شما به درستی اعمال میکنه و هرگاه بات گوگل به سایت شما بیاد میتونین به اون بگین که مثلا این پست برای نگاه کردن تو نیست و یا لینک هایش را دنبال نکن و … پس نکته ی خاصی در رابطه با این بخش وجود نداره فقط اینکه امکان دسترسی به این دو فایل رو برای شما ساده تر کرده و امکان ویرایش سریعاونا رو برای شما فراهم میکنه. اما از آنجایی که افزونه ای که نقشه های سایت شما را تولید میکنه از این موضوع بی خبر هستش، نوشته های شما کماکان در نقشه ی سایت شما لیست میشن و اینجاست که شما گوگل را دچار سردرگمی میکنین گوگل هم وقتی این وضع را میبینه، ارزش و رنک سایت شما را کاهش میده و این اتفاقی که براتون میفته انتظارش رو نداشتین. این کارها شامل این میشه که ببینید محتوای شما چقدر قانع کننده و منحصر به فرده. بهته بدونین پس از فعال کردن نقشه سایت با رفتن به تب های دیگر موجود در این صفحه، شما میتونین تعیین کننده باشین که کدام یک از انواع مطالب و محتوا در نقشه سایت وجود داشته باشه و کدام یک آنها جزو نقشه نباشه اما باید توجه کنیم منطقا به طور عموم تمامی محتوای سایت شما بجز پیوست ها، باید در نقشه سایت وجود داشته باشه.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *