پکیج آموزش سئو به زبان فارسی + فیلم های آموزشی سئو

از برچسب هایی استفاده کنید که احتمال استفاده از آن برچسب در محتواهای دیگر وجود دارد. این مساله بسیار به شما کمک می کند پست هایی را که می توانید از طریق پست فعلی خود به آنها پیوند دهید پیدا کنید و همچنین به بازدیدکنندگان نیز کمک کند محتوای مرتبط را با سهولت بیشتری پیدا کنند.

آموزش سئو سایت وردپرس

در گذشته سایت های زیادی را مشاهده کردیم که به دلیل استفاده بیش از حد برچسب در محتواهای خود و به خصوص برچسب هایی که امکان استفاده از آن در محتوای دیگری وجود ندارد، توسط به روزرسانی الگوریتم پاندای گوگل ضربه می خورند.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

استفاده از تگ های بیش از حد، نه تنها تاثیر خوبی نخواهد داشت بلکه هم کاربر و هم گوگل را گیج خواهد کرد. اگر این مراحل را به درستی انجام دهید میتوانید به راحتی Search Console را در پلاگین Yoast SEO فعال سازید و از مزایا و ویژگی آن بهرهمند شوید.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

فیلم های آموزشی در قالب پکیج سئو که به شکل جامع و تخصصی و با زبان فارسی برگزار شده است را شما میتوانید در این صفحه میزفا مشاهده کنید.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

3. به هک و کدهای PHP برای اضافه شدن امکانات جانبی، به شدت وابسته است و توابع این هکها نیز میتوانند بسیار گیج کننده باشند.

سئو وردپرس چیست؟

بسیاری از کاربران نیز نام دسته را به عنوان برچسب در صفحه درج می کنند.

آموزش رایگان سئو وردپرس

به عنوان مثال اگر در مورد کفش های ورزشی نایک صحبت می کنید برچسب های مربوطه باید در مورد کفش یا برند آن باشد. به عنوان مثال استفاده از برچسب ” امکانات زیاد قالب” و ” قالب با امکانات زیاد” کاملا اشتباه است و به لحاظ سئو نیز اصلا جالب نیست.

سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO Premium با ساخت تگ ها و کلید واژه های کاربردی به طور قابل توجهی باعث بالا رفتن سئوی سایت شما میشود که این امر در نهایت موجب ورودی بالا از موتور های جستجوگر خواهد شد, مشاوره سئو این افزونه لازمه هر وبسایت موفق وردپرسی است.

اگر میخواهید در موتور گوگل بیشتر به چشم بیایید حتماً از ساختار Schema استفاده کنید. اگر هر یک از آن صفحات بایگانی فقط 1 یا 2 پست مرتبط داشته باشند، به کاربران کمکی نمی کند پست های مرتبط دیگر را پیدا کنند همچنین برای گوگل نیز مفید نیست تا بتواند یک ساختار کلی از محتواهای مرتبط با هم را در قالب یک آرشیو درک کند.

سئو وردپرس Yoast

این ابزار سئو مقالاتی که مرتبط با نوشتههای شما هستند را پیدا میکند و نیازی نیست آنها را به صورت دستی و در زمانی طولانی جستجو کنید. اصولا بک لینک باید بصورت طبیعی ایجاد شود، بدین شکل که مثلا شما یک مطلب باکیفیت در سایت خود بنویسید و بازدیدکننده ها بعلت کیفیت بالای محتوای شما آن را در سایت و وبلاگ خودشان با کاربران خودشان به اشتراک بگذارند و به شما لینک بدهند.

برخی از کاربران تصور می کنند هر چه برچسب بیشتری در محتوا یا محصول استفاده کنند باعث می شود کاربران بیشتری محتوا یا محصول را پیدا کنند که این ذهنیت نیز اشتباه است.

یکی از اشتباهات رایج، استفاده از دو تگ مشابه اما با جمله بندی متفاوت است. این در حالی است که گوگل همواره به آپدیت الگوریتمها و قواعد مورد توجه خود در رتبه بندی سایتها میپردازد و در این راه برخی از قواعد و راههایی که در گذشته سبب کسب نتایج مثبت توس گوگل میشد را منسوخ و بی نتیجه خواهد کرد.

ابزار وردپرس سئو

انجام نکات زیر بسیار آسان است در عین حال پایه و اساس اجرای یک استراتژی سئو را تشکیل می دهد. این پلاگین از ذخیره صفحات و پستها تا کوچک سازی فایلها و کدهای جاوا اسکریپت و CSS را انجام میدهد.

به همین دلیل توصیه می کنیم ابتدا تحقیق کاملی در مورد کلمات کلیدی مرتبط با محتوا انجام دهید. زمانی که دسته ها را از قبل ایجاد می کنید یک لیست از برچسب های پرکاربرد را از قبل تعریف کرده و در محتواهای مرتبط از آنها استفاده کنید.

سپس مدیر سایت از ایراداتی که در محتوا وجود دارد، مطلع میشود و قبل از انتشار آنها را برطرف میکند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *