چرا برای سئو سایت مان از وردپرس استفاده کنیم؟

از این گزینه بیش تر برای تصاویر متحرک مانند انواع بنرهای وب سایت و یا دیگر تصاویر متحرک استفاده می شود و برای تصاویر JPEG توصیه نمی کنیم.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

انواع پست ها: انتخاب کنید چه نوع پست تایپ هایی روی نقشه سایت شما نشان داده شود. Yandex Webmaster Tools: برای تأیید سایت خود با ابزارهای Yandex Webmaster ، کد تأیید خود را اینجا وارد کنید.

After Your Content: این ویژگی به شما امکان می دهد بعد از هر پست در RSS سایت خود به طور خودکار محتوا اضافه کنید. برای مخاطب نیز بهتر کردن تجربه کاربری میتواند نرخ پرش (bounce rate) را کاهش دهد و مخاطبان بیشتری را برای بازگشت به سایت شما تشویق کند و ورودی مستقیم (direct) را افزایش دهد.

آموزش سئو در وردپرس

بعلاوه، استفاده از کپشن ها نیز اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد. پس اگر در ابتدای محتوای از تصویر استفاده می کنید، مطمئن شوید که جلوی نمایش محتوا را نگرفته باشد.

سازگاری سایت با این پیشرفت موتورهای جستوگر ضروری است و شما می توانید با اطمینان از اینکه وب سایت و محتوای آن( چه آن چیزی که در صفحات سایت برای کاربران قابل مشاهده است (متن، عکس ، فیلم یا صدا) و هم اطلاعاتی که در متا دیسکریپشن meta description جستجو قابل مشاهده هستند) این کار را انجام دهید.

دوره آموزش سئو رایگان

استفاده از noindex برای بایگانی طبقه بندی: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر صفحات طبقه بندی اختصاصی را اندکس نکند با این کار محتوای تکراری نخواهید داشت. استفاده از noindex برای صفحه بندی نوشته ها/ صفحات: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر لینک های صفحات یا پست های صفحه بندی شده را دنبال نکنند که باعث عدم ایندکس محتوای تکراری خواهد شد.

اگر چه بسیار از طراحان وب سایتها براساس تجارب شخصی خود برخی از این پارامترها را بیان میکنند، اما تمام فاکتورها و الگوریتمهای تعیین شده موتورهای جستجو و بالاخص گوگل را در بر نمی گیرد.

آموزش سئو خارجی (Off Page Seo)

این قطعه کد، به موتورهای جستجو می فهماند که این لینک را به عنوان یک رای برای سایت مرجع، در نظر نگیرد. وب سایت شما باید در تمامی صفحات نمایش از جمله رایانه، موبایل، تبلت و…

دانلود آموزش سيويل تري دي

هاست یا میزبانی وب چیست؟ منظور از بهینه سازی برای موتور جستجو، فریب دادن گوگل و یا بازی با آن نیست!

تصویر باید با فرمت PNG ، JPG یا GIF و حداقل اندازه 112px با 112px باشد. اکثر کسب و کارهایی که بودجه بالایی در ابتدا ندارند و سایتشان را با وردپرس راه اندازی میکنند و هدفشان رشد به روش قانون تکامل هست باید با تعیین اهداف کوچک کسب و کار خود را رشد دهند.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

اینترنت بهطور فزایندهای در حال تبدیلشدن به رقابت است و شرکتهایی که از SEO استفاده میکنند مزیت عمدهای در جذب بازدیدکننده و مشتری دارند.

دقت داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت باید گزینه عنوان بازنویسی روی حالت فعال قرار داشته باشد. استفاده از noindex برای بایگانی روز: با فعال کردن این گزینه آرشیو روزانه مطالب که بر اساس تاریخ است به حالت نوایندکس رفته و در گوگل ایندکس نخواهد شد.

مستثنی کردن دسته بندی ها: با فعال کردن این گزینه دسته بندی مطالب از حالت noindex مستثنی خواهد شد. حذف توضیحات برای شمارنده صفحه: با فعال کردن این گزینه توضیحات متا از صفحه شمارنده که برای صفحه بندی در وردپرس است غیرفعال خواهد شد.

اما روشی برای تبلیغات در SERP گوگل است که در گذشته با نام AdWords شناخته می شد. رتبه بندی نتایج پولی بر اساس میزان پول پرداخت شده توسط شما به گوگل است.

آموزش سئو رایگان

فیچر اسنیپت یکی از راههایی است که بسیاری از کارشناسان SEO از طریق آن رویتپذیری سایت خود را در نتایج جستجو بالا میبرند.

آموزش سئو فرادرس

ثبت رویدادهای مهم: با فعال کردن این گزینه امکان دسترسی به برخی اطلاعات سایت به سازنده ارسال می شود که بر اساس همین اطلاعات می توانید در رفع مشکلات افزونه کمک کنید.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

پس از منوی Edit وارد گزینه ی Preferences شوید و Type را انتخاب کنید.

شما باید کد کشور را درج کنید و شماره تلفن باید دارای فرمت استاندارد برای کشور شما باشد. افزایش محدودیت حافظه: این گزینه امکان افزایش محدودیت حافظه php در وردپرس را فراهم می سازد که اگر با محدودیت در این مورد مواجه هستید می توانید با استفاده از این بخش آن را برطرف کنید.

دانلود کتاب سئو

در این صورت امکان استفاده از قابلیتهای قبلی در صفحه نوشته، برگه، محصولات و… اگر هیچ تصویری انتخاب نشود، افزونه سعی خواهد کرد از لوگو در تنظیمات شخصی سازی استفاده کند.

آموزش سئو 2019

این عناوین بر اساس کد کوتاه انتخاب می شوند، که با انتخاب هر کدوم قادر هستید عنوان پنجره مرورگر که شامل موارد زیر استند را شخصی سازی کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *