چگونه در سئو و بهینه سازی سایت موفق شویم؟

با مراجعه به تب صفحه خانه هم میتونید عنوان دلخواه خودتون را شخصی سازی کنید تا از عنوانی که در تنظیمات وردپرس وجود داره مجزا بوده و از این پس سایتتون با این عنوان نمایش داده شود.

آموزش Seo 2019

تنظیمات دلخواه خودتون را انجام داده و علاوه بر اینکه آدرس صفحات اجتماعی خودتون را در سورس صفحات سایت معرفی میکنید از امکاناتی مثل نحوه نمایش محتوایی از سایتتون که در این شبکههای اجتماعی قابل مشاهده خواهد بود مدیریت کنید.

اموزش Adobe Connect

با مراجعه به تب امکانات هم قادر خواهید بود تا قابلیتهای بررسی نوشته از نظر خوانایی سئو وردپرس، تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی که برای نوشته انتخاب میکنید، تنظیمات پیشرفته برگه که شامل متاها، اجتماعی و… بعد از اینکه کارهای پیکر بندی سرع را انجام دادین کار بعدی اینه که قابلیتهای پیشرفته افزونه که شامل عنوانها و متاها، نقشههای XML وردپرس، اجتماعی و…

همچنین میتونید تا امکان نمایش سایت در یک شبکه اجتماعی خاص را مشخص کنید که شامل تصویر و خلاصه متن شما باشه و یا اینکه صرفا خلاصهای از متن نوشته در اون نمایش داده شود. در این صورت آدرس نوشتههای شما بهتر و کوتاهتر خواهند بود که شامل کلمات کلیدی و اصلی نوشته شما میشوند.

اموزش Seo Services

فعال و یا غیرفعال کنید که این امکان را به شما میده تا برای هر دستهبندی و برچسب و ساختار دلخواه در سایتتون توضیحات متا را وارد کنید تا لینکهای دستهبندی و برچسب که محتوای ثابتی ندارند و توضیحات متا که در موتورهای جستجو برای این لینکها نشون داده میشه متغیر هستند یک توضیح ثابت که شامل کلمات کلیدی اون دستهبندی و برچسب باشه را وارد کنید.

به عنوان مثال میتونید تا برای یک شبکه اجتماعی کاری کنید که تصویر، عنوان و توضیح دلخواه شما در صفحه اصلی سایت مورد استفاده قرار بگیره. در مرحله بعد وارد صفحهای میشید که باید مشخص کنید که سایت شما دارای چند نویسنده است یا خیر، اگر در سایت شما چندین نویسنده مشغول فعالیت هستند گزینه بله را انتخاب کنید در غیر این صورت گزینه خیر را انتخاب کنید تا در هنگام افزودن متای نویسنده در سورس صفحات سایر نویسندهها و کاربران مورد بررسی قرار نگیرند.

افزونه سئو وردپرس Yoast

در مرحله بعد میتونید تا با اتصال کنسول جستجوی گوگل به افزونه سئو وردپرس در بهبود و آنالیز و بررسی سایتتون بهتر عمل کنید.

آموزش سئو مثنا سئو

بعد از این مرحله هم وارد صفحهای با عنوان شما ممکن است این را هم بپسندید خواهید شد که در اینجا پیشنهاداتی به شما برای ارتقا به نسخه پولی افزونه سئو وردپرس و چند آموزش اساسی وجود داره که نیاز به انجام کاری ندارید و کافیه تا روی دکمه بعدی کلیک کنید تا به مرحله آخر هدایت شوید.

اما این قابلیت ممکنه تا حالت جاوا اسکریپیتی که به لینک نظرات وجود داره و با مراجعه به آدرس نظر همون نظر را در حالتی که سایت به اون نظر اسکرول میکنه مشاهده کنید را غیرفعال کنه، پس اگر چنین حالتی برای شما پیش اومد و با مراجعه به آدرس یک دیدگاه به همون دیدگاه در صفحه نوشته اسکرول خودکار صورت نگرفت این گزینه را غیرفعال کنید تا رابط کاربری بهتری داشته باشید.

Seo آموزش کامل

اگر این کاربر 50 بار این عبارت کلیدی را جستجو کند، پس 50 بار هم لینک مربوط به سایت شما را مشاهده کرده است؛ این عدد، ایمپرشن سایت شما خواهد بود. همچنین میتونید تا توضیحات متا دسکریپشن را در فیلد قالب Meta Description وارد کنید تا اگر آدرس اصلی سایتتون در موتورهای جستجو مشاهده شد و یا اینکه در شبکهها اجتماعی و پیامرسانها نظیر تلگرام کسی آدرس سایتتون را وارد کرد این توضیحاتی که در متا دسکریپشن وارد میکنید نمایش داده شود.

سئو در وردپرس چیست

بعد از اینکه روی اکانت جیمیلتون که سایت را با استفاده از آموزش معرفی سایت وردپرسی به گوگل انجام دادید کلید کردید وارد صفحه مشابه تصویر زیر خواهید شد که در این مرحله باید روی دکمه ALLOW کلیک کنید تا دسترسی افزونه سئو وردپرس را به کنسول جستجوی گوگل فراهم کنید.

بخش اجتماعی در افزونه سئو وردپرس این امکان را به شما میده تا برای شبکههای اجتماعی نظیر گوگل پلاس، پینترست و …

سئو و وردپرس

بنابراین برای این منظور به منوی سئو در پیشخوان وردپرس مراجعه کنید و سپس به تب امکانات مراجعه کرده و در بخش تنظیمات پیشرفته برگه اونو روی حالت فعال شده قرار داده و در نهایت روی دکمه ذخیره تغییرات که در انتهای صفحه قرار داره کلیک کنید.

آموزش سئو اینستاگرام

خب متن کپشن شما با تکرار کلمه کلیدی مربوط میتونه قدرت بگیره و زودتر در گوگل به نتیجه برسه، البته تمام انجام این فرآیند بازم میگم فقط داره شانس شمارو افزایش میده و هر چقدر پیج شما بازدید بیشتر و بهتری داشته باشه قطعاً توجه بیشتری هم از گوگل دریافت میکنه.

پلاگین سئو وردپرس

در گذشته بیشتر سئو کاران پیشنهاد میکردند که باید حداقل یک تا 5 درصد مقاله شما را کلمه کلیدی اصلی تشکیل دهد؛ اما امروزه با توجه به افزایش قدرت گوگل در مفهوم گرایی، این موضوع به یک نکته تاریخ گذشته تبدیل شده.

اموزش Seo در Gta Online

مثلاً اهمیت محتوای مفید همیشه در اولویت گوگل بوده و هست. الگوریتم پاندای گوگل روی محتوای متنی صفحات حساس است و متنهای کپی شده، پر از تبلیغات و محتواهای بیکیفیت او را به شدت عصبانی میکند. هر چند وردپرس به شما اطمینان می دهد که کد ایجاد شده، از بهترین تکنیک های سئو بهره می برد اما اگر می خواهید سایت خود را بهینه کنید، کارهای بیشتری باید انجام دهید.

با کلیک روی این گزینه تنظیمات افزونه سئو وردپرس شما به صورت کامل پیکربندی خواهند شد. این بخش در قسمت تنظیمات زیر مجموعه خواندن در پنل وردپرس وجود دارد. می توان این افزونه را قوی ترین و البته محبوب ترین افزونه ساخت نقشه سایت XML برای سیستم وردپرس دانست که خوشبختانه برای استفاده از آن نیاز به هیچ تنظیمات خاصی نیز نیست و کاربران تازه کار نیز می توانند از آن به راحتی استفاده کنند.

هر سایت وردپرسی به یک افزونه سئو نیاز دارد و وقتی صحبت از بهترین افزونه های سئو وردپرس به میان می آید، Yoast SEO محبوب ترین گزینه ممکن است.

از قسمت صفحات خاص هم میتونید تا امکان انتخاب عنوان صفحه برای دو صفحه 404 در وردپرس و صفحه جستجو در وردپرس را شخصی سازی کرده و از عنوان مناسب برای این صفحات استفاده کنید تا ساختار سایت شما در نمایش عنوان بهتر عمل کند.

برای پینترست و گوگل پلاس هم میتونید به همین ترتیب عمل کرده و در سورس صفحات خودتون آدرسهای این دو شبکه اجتماعی را وارد کنید. این بخشهم درست مثل دستهبندی و برچسب عمل میکنه و با مراجعه به اون میتونید تا امکان افزودن دسکریپشن برای صفحات تاریخ بایگانی نوشتهها را اضافه کنید.

ا.لین قابلیتی که در بخش پیوندهای یکتا وجود داره اینه که میتونید عبارت category را از ادرس دستهبندی مطالب وردپرس حذف کنید تا نامک استفاده شده برای دستهبندی مطالب وردپرس درست بعد از آدرس دامنه وارد شود.

با مراجعه به این منو به پیشخوان این افزونه هدایت خواهید شد و مشابه تصویر زیر در صفحه اصلی میتونید به توصیهها و خطاها و مشکلاتی که در سئو سایت شما وجود داره را مشاهده و نسبت به مدیریت و اصلاح اونها اقدام کنید.

بعد از کلیک روی دکمه allow کد تصدیق گوگل مشابه تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد که باید اونو کپی کنید و سپس در بخش پیکربندی افزونه مشابه تصویری که در بالا وجود داره در فیلد کد تائیدیه گوگل را وارد کرده و دکمه تائیدیه را بفشارید وارد کنید تا اتصال افزونه سئو به وبمستر گوگل فراهم بشه.

هستند و اونها را فعال کردیم را مدیرت و کنترل کنید که پیشنهاد میکنم کلیه قابلیتهایی که در افزونه وجود داره را فعال کرده و ازشون استفاده کنید، مگر اینکه از افزونههای جایگزین استفاده کرده باشید.

بعد از اینکه کارهای تصدیق اکانت گوگل به افزونه وردپرس سئو را انجام دادید روی دکمه بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله تنظیمات عنوان شده و عناوین و جداکننده عنوان برای سایت خودتون را انتخاب کنید. بهترین قالب های سئو شده وردپرس چیست ؟

آموزش Seo حرفه ای

البته اگر تعداد برچسب های شما کم هستند می توانید به صورت دستی این کار را برای هر برچسب انجام دهید یا حداقل برای برچسب های مهم سایتتون این کار را انجام دهید.

با کلیک روی دکمه تعداد پیوندها در متن شما تعداد لینکهایی که در هر نوشته ثبت میکنید را مشاهده کنید. برای به دست آوردن کد تایید کافیه تا ابتدا روی دکمه دریافت کد تصدیق گوگل در پیکربندی افزونه سئو وردپرس کلیک کنید تا در پنجرهای جدید مشابه تصویر زیر به اکانت جیمیل خودتون هدایت شده و روی اکانت کلیک کنید.

برخی پلاگینهای وردپرس هم وجود دارند که پستهای مرتبط را در زیر پست اصلی به نمایش درمیآورند اما لینکسازی داخل محتوا بسیار مهمتر است و حتما باید انجام شود. اگر چه بسیار از طراحان وب سایتها براساس تجارب شخصی خود برخی از این پارامترها را بیان میکنند، اما تمام فاکتورها و الگوریتمهای تعیین شده موتورهای جستجو و بالاخص گوگل را در بر نمی گیرد.

این عنوان نه تنها بیان کننده نام صفحه در مرورگر و بیان کننده موضوعیت صفحه است، بلکه اولین چیزیست که یک کاربر در هنگام جستجو از سایت شما مشاهده می کند. در مرحله بعدی که با نام خبرنامه اونو مشاهده میکنید اگر تمایلی به دریافت خبرنامه از سوی تیم یاوست سئو دارید کافیه تا ایمیل و نام خودتون را وارد کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا خبرنامههایی که از طریق آنها براتون ارسال میشه و میتونه در بهبود رتبه سایت بهتون کمک کنه را دریافت کنید.

آموزش Seo Pdf

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *