چگونه مطالب سئو شده در وردپرس بنویسیم؟

تگ عنوان تصاویر سایت توسط ربات های موتور جستجو crawl (خزش) نمی شود، اما می تواند یک عامل مهم در تجربه کاربر هنگام مشاهده سایت شما باشد. گوگل این کلیدواژه را به صورت پررنگ و برجسته نشان می دهد و باعث می شود صفحه وب شما در نتایج موتورهای جستجو واضح تر و متفاوت از دیگر لینک ها نشان داده شود.

سئو سایت وردپرس

به عنوان مثال به شما اطلاع داده خواهد شد که آیا وب سایت شما قابل خزیدن است، آیا توضیحات متا در دسترس هستند یا نحوه عملکرد وب سایت در تست سرعت را نشان می دهد.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

استفاده از Schema Markup می تواند به بهبود CTR سایت شما کمک کرده و ترافیک بیش تری برای وب سایت شما ایجاد نماید.

آموزش سئو وردپرس Pdf

با ابزار بینش در دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی ۵ مورد از بیشترین کلمات استفاده شده در متن شناسایی می شوند. اساسا، این شیوه نشانهگذاری باعث سادهسازی عمل تجزیه و تحلیل اطلاعات سایت برای موتورهای جستجو و در نتیجه بهتر نشان دادن نتایج مرتبط با سوال کاربر از موتورهای جستجو می شود.

هنگامی که کاربر نشان گر موس را بر روی تصویر سایت شما قرار می دهد یک پاپ آپ ظاهر خواهد شد که دارای عنوان متن تصویر شما است.

اگر Schema Markup در سایت شما فعال نیست می توانید با نصب افزونه Schema plugin آن را به سایت خود اضافه کنید. گوگل یک سری ربات های فوق هوشمند در اختیار دارد که محتوای وب سایت ها را با ریزترین جزئیات بررسی و آنالیز می کنند.

آموزش سئو فرادرس

استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط در محتوای منتشر شده در سایت باعث ایجاد یک تجربه جذاب برای خواننده می شود. فقط فراموش نکنید که لینکها را هم باید ردیابی کنید و بهتر است از UTM استفاده کنید، اگر نمیدانید UTM چیست بعدا به آن اشاره خواهیم کرد.

افزونه سئو وردپرس

و دلیل این موضوع هم این هست که شما باید ساختار مناسبی از سایتتان را در منو در قسمت هدر آن به کاربر ارائه بدین یعنی یه ساختار درختی خوب که به تمامی بخش های سایتتان دسترسی ایجاد می شود.

آموزش سئو اینستاگرام

متاسفانه سایت ساز ها با دارا بودن این همه مزیت عیب هایی هم به همراه دارند، یکی از معایب سایت ساز ها عدم توسعه آن ها است. این کار کمک خواهد کرد تا کاربران با سایت شما ارتباط برقرار کرده و مطلب شما را تا انتها مطالعه کنند.

تگ توضیحات متا عامل مستقیمی در رتبه بندی سایت ها نیست اما به بهبود CTR یا نرخ کلیک سایت شما کمک خواهد کرد.

تا جایی که ممکن است از دسته ها و پوشه ها استفاده نکنید. هر زمان که امکان پذیر باشد، از یک URL کوتاه استفاده کنید و کلمات اضافی را حذف نمایید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

Yoast SEO یکی از قدرتمندترین افزونه هایی است که می توان برای سئو وردپرس استفاده کرد و یادگیری و استفاده از آن نیز آسان می باشد.

اما در کنار اضافه کردن تصاویر به سایت، می توانید این تصاویر را برای بهبود SEO سایت خود بهینه کنید.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

پیکربندی افزونه آسان است و به صورت خودکار به سایتتان اضافه خواهد شد. این ابزار یکی از قدیمیترین نوار ابزارهای حوزهی سئو است که طی سالیان گذشته بروزرسانیهای چشمگیری داشته و تغییرات اساسی در آن بوجود آمده است.

در این ویدئو که بخشی از دوره آموزش سئو سایت است مروری بر سرفصل های دوره های سئو می کنیم.

اگر هنوز سایتی ندارید، حتما از دوره آموزش طراحی سایت وردپرس دیدن فرمایید و ویدیوهای نقد و بررسی دانشجوهای قبلی ما را مشاهده کنید.

میموس

این کار باعث می شود کاربران و بازدیدکنندگان بیش تری به سایت شما هدایت شوند. برای این که مشاهده کنید آیا سایت شما دارای این نشانه گذاری است، آن را از طریق Google’s Structured Data Testing Tool بررسی کنید.

پس برای مشاهده این جلسه از دوره آموزش کار با WordPress به لینک زیر مراجعه نمایید. با توجه به توضیحات ذکر شده، شما به راحتی می توانید URL های خود را از طریق وردپرس ویرایش کنید.

آموزش سئو وردپرس

قالب سایت شما ممکن است به صورت پیش فرض این افزونه را داشته باشد. تیم Moz این دوره را ایجاد کرده و توسط رند فیسکین (یکی از بنیانگذاران MOZ) ارائه می شود.

در ادامه برای شروع کار لیست جلسات دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی آمده است. خوانایی را برای فهم انسان افزایش دهید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *