کد حذف لینک تبلیغاتی و توضیحات افزونه سئو وردپرس WordPress Seo Yoast

ابزارهای زیادی در رابطه با این موضوع وجود دارند، اما به نظر میرسد که Mobile First Index Checker ساختهی شرکت Zeo بهترین و کاملترین گزینهی موجود است. داوطلبان ماهر زیاد نیستند اما تعداد زیادی از مشاغل هستند که به دنبال فردی با تجربه SEO میگردند. اما طبق گزارشات به دست آمده، افزونه یوست و پس از آن افزونه همهچیز در یک پکیج سئو (All in One SEO Pack) محبوبترین پلاگینهای بازار هستند. Keywords Everywhere یکی از ابزارهای ضروری برای تمام کاربران حوزهی سئو میباشد. لینک ماینر یک افزونهی رایگان برای مرورگر گوگل کروم است که توسط جان کوپر(Jon Cooper) یکی از استادان حوزهی ساخت لینک، طراحی شده است. حساب رایگان این ابزار به شما اجازه میدهد که در هر ماه ده querie داشته باشید که هرکدام شامل ۵۰ ردیف داده است. این ابزار شناخته شده نسبت به گذشته تغییرات زیادی پیدا کرده است. در این ابزار همانطور که از نامش پیداست، تنها کافیست تا یک کلمهی کلیدی را وارد کرده و پس از مدت کوتاهی تعداد زیادی کلمات کلیدی مرتبط دریافت کنید.

سئو وردپرس همیار

البته هنگام استفاده از این ابزار باید مراقب معیارهایی همچون رقابت(که تنها برای نسخهی پولی قابل دسترس است) و حجم(که بسیار گیج کننده است) باشید. ابزار کیورد پلنر شرکت گوگل تنها برای کسانی ساخته شده که خدمات تبلیغاتی این شرکت را خریداری کردهاند، اما این ابزار باز هم میتواند اطلاعات مفیدی در رابطه با برنامهریزی کلمات کلیدی سئو دراختیارتان قرار دهد. شرکت گوگل طریقهی دسترسی به Disavow Tool را سخت کرده است زیرا بیشتر مالکان وبسایتها معمولا نیازی به استفاده از آن ندارند. یکی از این ابزارها، پلاگین سئو Yoast SEO است که به شما راههایی را برای قدرتمندتر کردن سئو سایت پیشنهاد میدهد و همچنین به شما کمک می کند تا محتوا را براساس کلمه کلیدی مناسب سایت ایجاد کنید و با این کار مطمئنا شما میتوانید جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورید. نویسنده برای کمک به شما در جلوگیری از سردرگمی در مورد برخی از تاکتیک های سئو، هر یک از آنها را فقط به عنوان یکی از روش های متعدد بهبود نمایشِ وب سایت به صورت آنلاین معرفی می کند.

آموزش Seo Yoast

ابزار ماز لوکال(Moz Local) به شما این امکان را میدهد تا به سرعت چگونگی نمایش کسب و کار شما در سراسر وب و پایگاههای جمعآوری داده(پایگاههایی که گوگل و سایر پلتفرمهای بزرگ برای رتبهبندی نتایج جستجوی محلی مورد استفاده قرار میدهند) را مشاهده کنید. خوشبختانه شما این امکان را دارید که وردپرس را روی یک فولدر مجزا در هاست خود نصب نمایید. ابزار Mobile SERP Test که توسط شرکت MobileMoxie عرضه شده است، به شما این امکان را میدهد تا دستگاههای مختلف را در نقاط و آدرسهای مختلف با یکدیگر مقایسه مشاور سئو کنید. توسعه اینترنت و تکنولوژی های تحت وب ، شرکت ها و افراد را بیش از گذشته به سمت این فضا و بهره برداری های تجاری و اقتصادی در بستر اینترنت سوق داده است. از آنجا که گوگل اکنون به سمت فهرستبندی و ایندکس نسخهی موبایل تمایل دارد، مهم است که عناصر اصلی یک وبسایت(از جمله لینکها، دادههای زیرساختی و غیره) در هر دو نسخهی موبایل و دسکتاپ با یکدیگر مطابقت داشته باشند. ابزار Link Explorer مسلما بزرگترین، و با دقتترین ابزار ایندکس لینک است که در دنیای سئو امروزی میتواند با دراختیار داشتن ۳۵ تریلیون لینک، دقیقترین بررسیهای مرتبط با DA و بکلینکها را انجام دهد. بنابراین Google Review Link Generator یک ابزار کاربردی است که این کار را ساده میکند.

آموزش سئو اینستاگرام

اگر صفحهی مورد نظر شما بتواند آزمایشات این ابزار را با موفقیت پشت سر بگذارد، گوگل هم آن صفحه را یک نسخهی هماهنگ با تلفنهای همراه ارزیابی میکند. یکی از ابزارهای مورد علاقهی کاربران حوزهی سئو. این ابزار برای از بین بردن امتیازهای منفی سئو و حذف برخی ایرادات طراحی شده است. رابط کاربری این ابزار بسیار ساده و قابل درک است. این ابزار برای درک نقاط قوت و ضعف یک کسب و کار بسیار مفید است. تمام جواب این سوالات در ابزاری به نام گوگل آنالیتیکس است. اگر صفحهی مورد نظر توسط این ابزار ناسازگار به تلفنهای همراه معرفی شود، Mobile-Friendly Test مواردی برای بررسی و رسیدگی به شما معرفی خواهد کرد. به صورت تجربی متوجه شده ایم که گوگل تصاویر ما را مورد ارزیابی قرار میدهد بنابراین اگر حجم تصاویر ما بهینه نباشد در نتایج ظاهر نمی شوند اما حجم کم که باعث کیفیت پایین تصاویر شود هم از طرف کاربران مردود اعلام می شود و از نتایج حذف می شود بنابراین برنامه های بهینه ساز تصاویر را توصیه نمی کنیم. گرچه نظر کاربران تعیین کنندهی رتبهی یک کسب و کار است، اما گوگل چنین ابزارهایی را به راحتی در اختیار کاربران قرار نمیدهد. اما اصلا اینطور نیست.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *