یادگیری سئو : پیش نیاز های آموزش سئو مبتدی تا پیشرفته – سون لرن

این موضوع برای صاحبان کسب و کار مهم است که قوانین موتور های جستجو را رعایت کنند و سایت خود را برای آنها بهینه سازی مشاور SEO کنند. ۱. این محتوا برای چه اشخاصی تولید میشود و این اشخاص دقیقا چه مشخصاتی دارند؟

آموزش سئو مبتدی

اگر مقالهای با روش بالا تولید کنید، سرعت تولیدتان فوقالعاده افزایش پیدا میکند.

آموزش سئو وردپرس

ما در سایت سفینه با روش بالا مقاله مینویسیم. باعث افزیش بازدید و برخورداری از رتبه بالا در نتایج جستجو خواهد شد. بررسی جنبه های مختلف موضوع باعث شده تا نیاز کاربر تنها با خواندن مقاله شما برطرف شود.

در نظر داشته باشید که کیفیت را فدای حجم تصاویر خود نکنید زیرا کاهش زیاد حجم تصاویر باعث میشود تا کیفیت تصویر نیز کاهش داشته باشد.

برای مثال پست زیر را در نظر بگیرید. همه چیز را توضیح میدهد. اگر از تنظیم «off» استفاده کنیم، امکان تغییر این تنظیمات برای همه کاربران فرآهم میشود. از هر جا که راحتتر بودیم میتوانیم بنویسیم و به مرور همه تگهای h2 را پوشش دهیم.

حتما میدانید که تصاویر به شدت تعامل کاربر را نسبت به متن بالاتر می برد. EXIF یک سری متن های داخل کدِ تصویر شماست (!) بله دقیقا، هر تصویر شامل یک سری کد است که گوگل در زمان بررسی سئو عکس های سایت شما، آن کدها را مشاهده میکند.

تفاوت نسخه رایگان و نسخه پولی یا پریمیوم آن در قسمت های مختلفی است که می تواند در سئو وبسایت شما تاثیر بسیاری داشته باشد.

آموزش سئو سایت

نکته بسیار مهم در تولید محتوا این است که در این قسمت فقط مقاله را مینویسیم و به هیچ عنوان کار اصلاح یا بهینهسازی انجام نمیدهیم و اجازه نمیدهیم سرعت تولیدمان پایین بیاید.

آموزش سئو یوتیوب

مثل پیشنهاد فروش یا دریافت اطلاعات تماس یا دانلود فایل و …

آموزش سئو سایت وردپرس

برای اطلاعات بیشتر دسته بندی محصولات در فروشگاه اینترنتی چگونه انجام می شود؟ باور کنید آموزش تخصصی سئو اون چیزی نیست که در ۹۹ درصد کلاس ها به شما آموزش می دهند!

ابتدا شما می توانید case study را بنویسید و به طور متناوب آن را آپدیت کنید و به منابع معتبر ارجاع دهيد. این افزونه بهینه سازی تصاویر تنظیمات ساده دارد که به شما این اجازه را می دهد که بر اساس سلیقه خود تنظیم کنید که افزونه چگونه عمل کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *