۱۳ فاکتور مهم برای سئو وردپرس – [راهنمای متنی و تصویری]- آموزشگاه مجازی هیوا شبکه

برخی از سایت ها هم هستند که موقع لینک دهی به صفحه ای سایتشان به جای استفاده از کلمه هدف آن صفحه از عبارت های مثل “اینجا کلیک کنید” که در گذشته امثالش رو خیلی دیدیم استفاده میکنند که این مورد باعث اتلاف شدن اعتبار آن لینک به صفحه مورد نظر می شود.

آموزش سئو فرادرس

من هم کلمه کلیدی فارسی را در ALt قرار دادم و هم کلمه کلیدی انگلیسی را در عنوان عکس در نظر گرفتم. هنگامی که شما در حال ایجاد یک نوشته هستید، سیستم آنالیز افزونه یواست سئو نوشته را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و به شما کمک می کند تا بتوانید با رعایت اصول سئو، یک نوشته با کیفیت که مورد تایید موتورهای جستجوگر می باشد ایجاد کنید!

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

بالاخره هر کسب و کاری میخواهد در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و بنابراین نیاز به سئو خواهد داشت. بخش بزرگی از کار دیجیتال مارکترها جذب مشتری از طریق موتورهای جستجو به ویژه گوگل است.

میموس

یکی دیگر از ویژگی هایی که این افزونه را از دیگر افزونه ها متمایز می کند، پشتیبانی از گزینه های گوگل آنالیتیکس می باشد.

ششمین مشکلی که در هنگام نصب قالب های وردپرس بوجود می آید این است که اگر شما از استفادهکنندگان حرفهای وردپرس هستید بهاحتمالزیاد با این مشکل مواجه شدید و این مشکل برای شما حلشده است اما اگر تازهکار هستید این سؤال برای شما پیش میآید که وقتی تم خودتان را نصب کردید چرا منوی آن نیامده است.

و آخرین خطایی که در هنگام نصب قالب های وردپرس بوجود می آید این است که بیشتر قالبهایی که نصب میکنید از قابلیتهای جاوا اسکریپت و جی کوئری استفاده کردهاند و این میتواند مشکلساز شود اگر شما بعد فعالسازی قالب با مشکل متوقف شدن اسلایدر شدید یکی از مشکلات رایج تداخل داشتن پلاگین ها مشاوره سئو است.

بهترین افزونه سئو وردپرس – سئو سایت وردپرسی

چهارمین مشکلی که در هنگام نصب قالب های وردپرس بوجود می آید این است که لینکهای وردپرس بهصورت پیشفرض ساختار مناسبی ندارند و درواقع مناسب سئو نیستند. پنجمین مشکلی که در هنگام نصب قالب های وردپرس بوجود می آید این است که اگر مطلبی نوشتید و تبدیل شد به خطای ۴۰۴ اصلاً نگران نباشید مطلب شما وجود دارد و فقط نیاز به بهروزرسانی تنظیمات لینک دارید و مشکل حل میشود.

آموزش سئو رایگان

سومین مشکلی که در هنگام نصب قالب های وردپرس بوجود می آید این است که قالب را به همراه دموی آن نصب کردید ولی اصلاً شبیه به آن چیزی که در سایت توسعهدهنده دیدید نیست.

برای چک کردن این مورد فایل xml خود را بایک ویرایشگر بازکنید و سعی کنید یکی از لینکها را تست کنید و ببینید لینک آن در مرورگر شما باز میشود یا نه اگر در دسترس نبود با توسعهدهنده قالب تماس بگیرید تا مشکل شمارا حل کند و یا میتوانید این کار را به تیم ترمینت بسپارید.

آموزش رایگان سئو وردپرس

اگر نتوانستید این مشکل را حل کنید با تیم ترمینت تماس بگیرید.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

وبمستران با منتشر کردن مقالات سایتشان، در دایرکتوری های مقالات، می توانستند یک یا دو لینک برای وبسایت خود بگیرند. یک برگه یکتا را انتخاب کنید و برگه نخست را به برگهای که ساختهاید انتساب دهید.

پیوندهای یکتا و روی دکمه ذخیره کلیک کنید. حتما برای امنیت سایت خود از ssl استفاده کنید . زمانی که رتبه بندی بالا می آید، مهم است که حداقل چند لینک با کیفیت بالا به سایت خود داشته باشید.

اگر تازهکار هستید، چک لیست بالا میتواند کمک زیادی به شما کند تا سئو وردپرس خود را بهبود ببخشید. Security: no advanced settings for authors: تنظیمات پیشرفته را از نویسندگان مخفی می کند تا امنیت بیشتری برقرار شود.

یادگیری سئو وردپرس

خطا “Failed to import Media” که در تصویر بالا هم مشاهده میکنید بدین معنا است که وردپرس نمیتواند تصاویر را دریافت کند. قبل از اینکه دمو را درونریزی کنید مطمئن شوید که تیک “download and import file attachments” را زده باشید.

یکبار دیگر تم تان را چک کنید: مطمئن شوید قالب تان دارای کاستوم پست تایپ و تاکسونومی (taxonomy) است اگر نمیدانید چه طور باید چک کرد تیم ترمینت این کار را برای شما انجام خواهد داد کافی است به صفحه پشتیبانی و یا کانال تلگرامی ترمینت مراجعه کنید و درخواست خودتان را مطرح نمایید.

در صورت حل نشدن مشکل تیم ترمینت این کار را برای شما انجام خواهد داد. هر دو اینها پلاگینهای تاثیرگذاری هستند، و در مقالهای دیگر نقاط قوت و ضعف این دو را با هم مقایسه کردهایم.

و با آموزش افزونه Rankmath همراه ما باشید. ما قبلا روش سئو دسته بندی ها را توضیح دادیم. ما مطمئن میشویم که بیشتر اتفاقاتی که برای هر دو سایت می افتد بخاطر سئو باشد، بنابراین شما کاملا متوجه این موضوع خواهید شد که سئو چقدر میتواند برای شما مفید باشد یا شاید هم نه!

در واقع، اگر شما سایتی داشته باشید که برای موبایل بهینه سازی نشده باشد، هرگز رتبه خوبی به دست نمی آورید.

میموس

استفاده از لینک های مرتبط درون محتوا ها به خزنده های موتور جستجو میفهماند که این مطلب به چه چیزهای مشابه دیگری ربط دارد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *