0 تا 100 بهینه سازی سرعت لود شدن سایت وردپرس برای سئو

نقشه وب سایت را با تنظیمات مختلف پیشرفته نشان می دهد. LinkPatrol یک پلاگین پولی وردپرس است که به شما اجازه میدهد تمام لینک ها روی وب سایتتان را کنترل کنید.

سئو سایت وردپرس

حالا یکی از عوامل تاثیر گذار روی سرعت سایت چیست؟

یکی دیگر از خدماتی که این افزونه ارائه میدهد، امکان شناسایی محتواهایی است که رقبای شما از طریق آن ها بازدید بازدید بالایی داشته اند. ما سعی کردیم در این آموزش شما را با تمام تنظیمات افزونه WordPress SEO by Yoast آشنا کنیم و همچنین نکاتی کلیدی در مورد افزایش سئو یک وبسایت بیان نماییم.

افزونه Yoast به مدیر سایت این امکان را می دهد که وب سایت خود را به شبکه های اجتماعی مهم متصل کنند، وب سایت خود را بین شخصی و شرکتی انتخاب کرده و تنظیمات پیکر بندی وب سایت خود را مشخص کند.

میموس

برچسپ های وب سایت را بهینه سازی و سئو می کند. و چه طور می توانید سایت خود را بهینه کنید. خوراک سایت (RSS) را پیکر بندی و بهینه سازی می کند.

در حالی که سئو خارجی مواردی مثل سوشیال سیگنال (Social Signals) و سئو محلی (local SEO) را شامل می شود اما مهم ترین بخش آن لینک سازی و به طور خاص بک لینک (Backlink) است.

مسائل بعدی که بسیار مهم هستند بحث ساختار وبسایت شماست تا اسپایدرهای گوگل بتوانند به راحتی مطالب شما را پیدا کنند.

در نسخه رایگان یواست سئو نمی توانید از کلمات کلیدی هم معنا یا مترادف استفاده کنید؛ اما در نسخه پریمیوم قابلیت گذاشتن کلمات هم معنا وجود دارد، که باعث می شود وب سایت شما با کلمات هم معنا نیز آنالیز شود.

افزونه سئو وردپرس Yoast

بسیاری از افزونه ها یا قالب ها گزینه ای را در خود جای داده اند که در آن می توانید کد گوگل آنالیز خود را در هدر یا فوتر جایگذاری کنید.

این قالب دارای چند دمو می باشد که راه اندازی یک وب سایت حرفه ای خبری، مجله ای و وبلاگی را برای شما آسان می کند. فقط مطمئن شوید که از کلمات کلیدی تان در آن استفاده می کنید و توصیف آن را طوری می نویسید که دارای دعوت به اقدام باشد تا خواننده ترغیب شود و آن کلیک کند.

در نتیجه با کلیک کردن روی آیکون فیسبوک یا توئیتر در انتهای مطلب، می توان نوشته خود را در این شبکه ها مشاور سئو اشتراک گذاری کرد.

آموزش سئو مثنا سئو

این سایت عبارت شما را جستجو میکند و بهترین کلمات و عبارات مشابه را پیش روی شما قرار میدهد .

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

برای شروع کردن در کنار مطالعه مقاله ها، وبسایت های انگلیسی برند، شرکت در همایش ها مثل کندو حتما برای خودتون یک سایت آزمایشی با وردپرس بسازین و روی اون سئو رو تمرین کنین.

سئو وردپرس همیار

اتصال وب سایت به شبکه های اجتماعی را امکان پذیر می کند.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

ایندکس ها را کنترل کرده و دسته بندی های وب سایت را در نقشه سایت نشان می دهد.

در نسخه پرمیوم می تواند لینک های 404 را ریدایرکت کرده و به لینک جدید منتقل کند.

اگر به درستی آدرس ها ریدایرکت شود به سئو سایت شما لطمه ای وارد نخواهد شد. اگر این کارها را نکنید، افزونه yoast به شما تذکر خواهد داد.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

در این نوشته شما با افزونه Yoast Seo آشنا شدید.

این افزونه به دلیل داشتن امکاناتی نظیر افزودن دادههای متا، امکان ساخت نقشه سایت XML در وردپرس، تغییر عناوین مطالب، و…

آموزش سئو وردپرس Pdf

در صورتی که در حوزه وردپرس تازه کار می باشید، پیشنهاد می شود که ابتدا از کتاب های آموزش وردپرس ذکر شده در مطالب فوق استفاده کرده و پس از تسلط کامل بر وردپرس به سراغ مطالعه Building Web Apps with WordPress بیایید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *