10 تا از بهترین افزونه های سئو وردپرس

تگ عنوان اگرچه تنها عامل مهم سئو نبوده ولی قطعا شاخصترین چیزی است که در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده میشود و تاثیر آن بر UX بیشتر از سایر عوامل است.

سئو در وردپرس

برای استفاده از سیستم عامل 64 بیتی، سرور خود را ارتقا دهید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

از قالبهای سنگین استفاده نکنید. مهندسین IT برای طراحی وب سایت از پنل های متفاوتی استفاده می کنند که مهم ترین و کاربردی ترین آن ها وردپرس است که درمیان کاربران به وفور رواج یافته است.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

هنگامی که بحث به بهینه سازی مبتنی بر حافظه پنهان می رسد، وردپرس یک برگ برنده دارد: W3 Total Cache.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

این افزونه تقریباً تمام ویژگیهای یک افزونه ایدهآل را داراست.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که میزان سازگاری با نسخه موبایل وب سایت خود را با استفاده از این ابزار از گوگل بررسی کنید. میتوانید از AMP برای لود سریع صفحات خود استفاده کنید.

یادگیری سئو وردپرس

صفحات Mobile Accelerated یک مفهوم نسبتاً جدید است که گوگل در تلاش است برای سریعتر کردن وب سایت در نسخه موبایل، که آن را معرفی کرده است.

آموزش رایگان سئو وردپرس

اضافه کردن SSL شبیه تغییر به یک دامنه جدید است بنابراین باید با احتیاط این کار را انجام دهید که اکثر شرکتهای هاستینگ این کاردر کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد.

سرعت وب سایت نیز یک مسئله تکنیکال است و برای به دست آوردن نتایج خوب نیاز به ایجاد تغییر در وب سایت و زیرساخت های شما دارد. ابزارهای فوق، توصیههایی راجع به آنچه شما باید در وبسایت خود برای بهبود سرعت نیاز است توصیه میکنند اما همانطور که در بالا گفتم این یک مسئله تکنیکال است و ممکن است مجبور شوید برای کمک به شما یک برنامه نویس را استخدام کنید.

افزونه سئو وردپرس Yoast

سازگاری با نسخه موبایل سایت بخشی از تکنیکال سئو است زیرا به محض اینکه یک موضوع صفحه با تلفن همراه داشته باشید، به درستی طراحی شده باشد و دیگر لازم نیست کار خاصی انجام دهید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *