7 نکته کلیدی در سئو تصویر و عکس های سایت

فعالسازی بردکرامب هم یک بخش از سئو تکنیکال سایت است. و در نهایت آخرین قدم از سئو تکنیکال سایت، amp کردن صفحات است.

آموزش سئو سایت وردپرس

اگر وبسایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر دیده نمی شود، اولین چیزی که باید بررسی کنید این آپشن است. در واقع به زبان دیگر استفاده از تکنیکهای سئو کلاه سیاه که هنوز برای گوگل قابل تشخیص نیستند و الگوریتمهای گوگل آنها را با تکنیکهای سئو کلاه سفید اشتباه میگیرند!

اگر نتوانند بهسرعت متنی را بررسی کنند احتمالاً تصمیم به ترک وب سایتتان میگیرند و سراغ سایتهای دیگر در نتایج جستجو میروند.

آموزش سيويل تري دي

در این بخش از تنظیمات افزونه Yoast SEO، شما می توانید با انتخاب گزینه حذف، پیشوند /category/ را از آدرس دسته بندی های سایتتان پاک کنید. یعنی هم می توانید با نصب نرم افزار کاهش ابعاد روی سیستم خود اقدام به تغییر سایز و ذخیره سازی آن با فرمت های مناسب وب نمایید و هم از امکانات برخی از سایت هایی که بصورت آنلاین عکس دریافتی را بنا به خواست شما تغییر می مشاور سئو دهند بهره ببرید.

گوگل ربات هایی دارد که کارشان سر زدن به وب سایت ها است. در واقع، به همین دلیل است که اکثراً وردپرس را برای ساخت وبلاگ یا یک وب سایت جدید انتخاب می کنند.

آموزش سئو وردپرس

فاکتور دومی که در مبحث سئو تکنیکال به آن میپردازیم، تأثیر سرعت سایت بر سئو میباشد. این خطاها در مورد سرعت سایت، صفحاتی که ایندکسشان دچار مشکل است، صفحات 404 و…

تگ عنوان یکی از مهمترین متا تگها از منظر سئو میباشد چراکه اولین چیزی از سایت شما است که کاربران در صفحه نتایج جستجو با آن روبرو میشوند.

آموزش سئو مقدماتی

اول از همه باید بگویم که اسکیماگذاری در سایت به عنوان یک فعالیت ضروری در سئو شناخته نمیشود اما انجامش باعث بهبود سئو و تجربه کاربری است.

این نکته حائز اهمیت است که از تگ H1 باید فقط یکبار در صفحه و برای عنوان مقاله استفاده کنید. دقت کنید که بردکرامب ها انواع مختلفی دارند و صرفا به یک نوع محدود نمیشوند.

صرفنظر از فایلهای تصویری که برای استفاده انتخاب میکنید، اطمینان حاصل کنید که کپیرایتی را نقض نکردهاید. ما لیستی فوق العاده را برای فاکتورهای رتبه بندی گوگل آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنم حتما آن را تهیه و مطالعه کنید.

امیر قمصری: در این بخش از دوره آموزش سئو علاوه بر آموزش ده ها روش ساخت بک لینک که تعداد زیادی از آن ها را حتی نشنیده اید، یک سورپرایز فوق العاده برایتان دارم…

دقت کنید که amp برای همه صفحات قابل اجرا نیست.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *