8 کتاب برتر سئو 📖 + دانلود کتاب سئو برای همیشه و

از طرفی برخی از شرکت های هاستینگ مانند نت افراز ، محدودیت تعداد فایل نیز بر روی هاست هایی که به مشتری ارائه می دهند ، اعمال می کنند که در این صورت وجود سایزهای بدون استفاده تصویری می تواند برای شما دردسر ساز شود.

ابزار ورد پرس

را در بین فایل های قالب جستجو کرده و سایزها را تغییر داده و یا کلا حذف کنید. شاید یکی اصلی بروز رسانی هایی که در الگوریتم گوگل ایجاد می شود، همین باشد؛ گوگل نمی خواهد سایت هایی در رتبه های برتر نتایج جستجو باشند که بر اهداف صحیحی پشت آن ها نیست.

سئو به معنی فریبدادن یا دستکاری موتورهای جستجو با روشهای غیراخلاقی نیست. گردشگران اطلاعاتی را در مورد مقاصد، جاذبه ها، تورها، محل های اقامت، غذا، حمل و نقل جستجو می کنند.

قالب های مدرن و جدید نیز به صورت پیش فرض این گزینه را در بخش تنظیمات قالب دارند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

ما در دوره آموزش سئو، به صورت ویدئویی از قدم اول سئو شروع کرده ایم، تمام موضوعات و سرفصل های سئو را پوشش داده ایم، ترفند و تجربه های چندین ساله خود را بیان کرده ایم که به شدت ارزش زیادی دارند.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

گوگل علاوه بر اینکه مشخصات خود تصویر را برای درک موضوع آن در نظر می گیرد ، به متن های قبل از تصویر و بعد از آن نیز وجه می کند .

متن جایگزین و یا Alt تصویر نه تنها برای سئو تصاویر موجود بسیار مهم است بلکه برای زمانی که عکس مورد نظر در دسترس نیست نیز بسیار اهمیت دارد.

نیازی نیست که همه فاکتورها و الگوریتم های دقیق Google را برای رتبه بندی وب سایت خود بدانید.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

پس از تعیین محتوای مناسب برای جامعه ی هدفتان و انتشار محتوا می توانید به سایت خود نیز لینک بدهید. برای مثال اگر برچسب Open Graph برای مطلبی به درستی استفاده شده باشد ، در صورت ارسال لینک آن مطلب در تلگرام ، به صورت خودکار عکس مطلب در تلگرام نمایش داده می شود.

آموزش سئو یوتیوب

به صورت همزمان نیز سایزهای مورد نیاز برای قالب جدید را تولید خواهد کرد.

بسیاری از قالب های جدید نیز این مورد را پشتیبانی می کنند.

11 نکته مهم برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت

توصیه می شود بعد از اینکه چیدمان سایت خودتان را انجام دادید و به جمع بندی نهایی در مورد آن رسیدید ، سایزهای مورد استفاده چیدمان خودتان را پیدا کرده و سایر سایزهای بدون استفاده را از functions.php قالب حذف کنید.

به تازگی نشر برآیند به مدیریت آقای عادل طالبی، کتاب معتبر SEO 2020 را به زبان فارسی ترجمه کرده اند. این کتاب در سال ۲۰۱۶ نوشته شده است.

آموزش سئو Yoast

این مقاله نقشه راهیست که شما را بی نیاز از جستجو در اینترنت برای بدست آوردن اطلاعات در مورد بهینه سازی و سئو عکس میکند و باعث میشود بعد از مطالعه دقیق شما تبدیل به یک استاد بهینه سازی و سئو تصاویر گردید.

آموزش سئو در یوتیوب

اگر محتوای شما متناسب با الگوریتمهای موتور جستجو باشد، افزونه سئو در وردپرس چراغهای سبز را نشان میدهد.

برای اینکه موتورهای جستجو بتوانند موضوع تصویر مورد استفاده در مطلب را بخوبی درک کنند باید اقداماتی انجام دهید که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود. در این حالت با استفاده از srcset ، وردپرس لیستی از سایزهای مختلف را به مرورگر ارسال کرده و سایزی متناسب با مرورگر کاربر را به او نشان می دهد.

آموزش سئو رایگان

CDN همانند یک کش در سرور های مختلف وجود دارد تا کاربران از سراسر دنیا بتوانند با سرعت بهتری سایت شمار را مشاهده کنند.

پینترست چیست

این افزونه سایزهای بدون استفاده موجود در هاست را شناسایی کرده و به صورت خودکار انها را حذف می کند . در این صورت زمان لود اولیه سایت به شدت کاهش پیدا کرده و منابع سرور و اینترنت کاربر نیز کمتر مصرف می شود.

آموزش سئو و تولید محتوا

عنوان تصویر با نامی که در زمان آپلود کردن به عکس داده اید تفاوت دارد.زمانی که عکسی را در بخش رسانه های وردپرس آپلود می کنید ، می توانید عنوانی به هر تصویر اختصاص بدهید.

برچسب های Open Graph یا رسانه های اجتماعی باعث می شوند که در زمان اشتراک گذاری مطلب شما در شبکه های اجتماعی ، تصویر مناسب به صورت خودکار از سرور سایت به شبکه های اجتماعی منتقل شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره بهینه سازی وب سایت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *